info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PESTANA AMSTERDAM RIVERSIDE *****

Dovolená - Nizozemsko

PESTANA AMSTERDAM RIVERSIDE *****

Poloha

Tento krásný hotel, který je klasickým orientačním bodem, který se stal útočištěm minimalistické elegance, sídlí v dvojici budov z neorenesančního stylu z 19. století a dvou moderních přístavbách na břehu řeky Amstel. Hotel se tyčí nad nejmódnější částí města „De Pijp“, na klidném místě, jen kousek od shonu amsterdamského pásu vnitřního kanálu. Díky elegantním pokojům a ohromující hale s krásnými stropy a oblouky je to ideální základna pro vaši návštěvu jednoho z nejmalebnějších a nejzajímavějších měst Evropy.

Vybavení pokoje

154 pokojů, apartmá a studií odráží pohodlný a příjemný design, některé s výhledem na krásnou řeku Amstel. Všechny pokoje mají odlišnou atmosféru a prostředí a jsou umístěny v monumentální radnici, budově archivu nebo v jednom z moderních nových křídel. Každá budova dodává pokojům a apartmá svou vlastní identitu a poskytuje individuální a jedinečný zážitek. Chcete-li si v hotelu Pestana Amsterdam Riverside vytvořit zážitek „The Time Of Your Life“ a zajistit pohodlný pobyt, každý pokoj je vybaven vysokorychlostním Wi-Fi připojením k internetu, kávovarem Nespresso, trezorem velikosti notebooku a LCD TV s mezinárodními kanály. Studia navíc mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a velkou lednicí. Studia, která se nacházejí v jednom z nových křídel, River House, jsou pro ty, kteří dávají přednost pobytu s větším soukromím a zároveň si užívají veškerého pohodlí luxusního hotelu.Cena zahrnuje:

* letecká přeprava Praha - Amsterdam - Praha v nejnižší knihovací třídě
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nizozemsko / PESTANA AMSTERDAM RIVERSIDE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog