info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TAMASSA BY LUX* ****

Dovolená - Bel ombre

TAMASSA BY LUX* ****

Poloha

Nově postavený hotel v tradiční architektuře se nachází na jihozápadě ostrova, v nezničené a krásné oblasti Bel Ombre. Hotel leží na konci aleje kokosových palem přímo u dlouhé písečné pláže obklopené tyrkysově modrou lagunou.
Od letiště je vzdálen 40 min.

Vybavení hotelu

​V hotelu je Vám k dispozici recepce, hlavní restaurace, restaurace na pláži s barem, lounge bar, noční klub, bussines centrum, butik, knihovnu, hrací místnost se stolními hrami, konferenční místnost pro 80 osob a služby čistírny. Dále je zde dětský klub Tilapia (3-12 let), teens klub Baz.

Vybavení pokoje

​Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů.

Stravování

​All inclusive: Stravování: Snídaně v Show Restaurant (7h - 10,30h), oběd v Show Restaurant nebo v restauraci La Playa nebo obědový balíček na pláži, večeře v Show Restaurant nebo v restauraci La Playa. Delikatesy v B Baru: studené menu (12h - 15h), těstoviny, pečivo a palačinky ( 15h – 17h). Nápoje: pivo, červená a bílá vína, nealkoholické nápoje, džusy, voda. Služby: pokojový sevis (za poplatek) 

Sport a zábava

Vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, mini plachtění, kajaky, šlapadla, šnorchlování, loď s proskleným dnem, aqua gym a aerobik. Pozemní aktivity: tenis (včetně tenisových raket a míčků), fitness centrum, plážový volejbal, boccia balls, kola, stolní tenis. Tilapia Club pro děti ve věku 3 až 11 let, centrum aktivit pro teenagery ve věku od 12 let. Ostrovní párty: volný vstup na diskotéku.
All inclusive balíček začíná ve 12h dne Vašeho příjezdu a platí do 12h dne Vašeho odjezdu.

Pro děti

Dětské centrum aktivit: Tilapia Club pro děti ve věku 3 až 11 let, centrum aktivit pro teenagery ve věku od 12 let.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Mauritius – Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* transfery z letiště do hotelu a zpět - vybrat si můžete hromadný transfer společně s dalšími turisty (zde počítejte, že cestou můžete stavět až v několika hotelech), nebo soukromý transfer klimatizovaným osobním vozem, minibusem, SUV, limuzínou, helikoptérou
* služby českého delegáta
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* seating na vybraných letech (info v CK)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bel Ombre / TAMASSA BY LUX* ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog