info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT *****

Dovolená - Kanuai

ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT *****

Poloha

St. Regis Princeville Resort se nachází na severním pobřeží ostrova Kaua'i, na svěžím zeleném útesu s jedním z nejkrásnějších výhledů na Tichý oceán a majestátní horu Namolokama. Malebné tropické prostředí, neskonalé vybavení a vynikající luxus nabízejí nekonečné rozmazlování. Opravdu rafinované a geniální služby uspokojí všechny Vaše potřeby.

Vybavení hotelu

Resort nabízí 252 luxusních pokojů, včetně 41 Prince Junior Suites, 7 St.Regis Ocean View Suites, 1 Bali Hai Suite, 1 prezidentské apartmá a jedno královské apartmá, z čehož 90 % pokojů poskytuje dech beroucí výhled na oceán. K dispozici je Vám přebudovaný bazén s nekonečným okrajem, krásná pláž s plážovými službami pro Vaše pohodlí včetně soukromých "cabanas" a masážemi přímo na pláži. Čtyři přepychové restaurace jistě dokonale uspokojí Vaše chuťové pohárky, příjemnou havajskou atmosféru dotvoří večerní zábavné programy a slavnostní rituály a v lákavé nákupní galerii si jistě přijdete a své. Pro milovníky golfu resort nabízí nově zrekonstruované hřiště Makai a mistrovské hřiště Prince, dále si můžete vybrat z dlouhé řady zajímavých aktivit, které jsou k dispozici na severním pobřeží ostrova Kaua'i (napr. kajaky, jezdectví, pěší turistika, Zip Line, vyhlídkové lety vrtulníkem apod.). V hotelu také naleznete mnoho místností vybavených nejmodernější technologií, jež jsou určené pro konference a obchodní jednání. K dispozici je zde taneční sál, dvě otevřené terasy a přímořské zahrady. Nezapomenutelné lázně Helele'a nabízejí služby nejvyšší úrovně, které se přizpůsobí Vašemu tělu i mysli. Vlastní léčebné procedury jsou kombinací havajské léčebné tradice a západní techniky (12 léčebných místností, hydro terapie, pára a sauna, relaxační salonek, salon krásy, 24hodinové fitness centrum). Přístup k Internetu je dostupný v celém hotelu zdarma, takže můžete zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou, nebo se postarat o Vaše podnikání kdykoli během Vašeho pobytu.

Vybavení pokoje

Nabízené pokoje Vám poskytnou pohodlí a luxus s úžasnými výhledy do svěžích zahrad, na majestátné hory či šumivý záliv Hanalei. Pokoje nabízejí moderní design s domorodými prvky, originálními uměleckými díly a vlastním vybavením, které zahrnuje mramorovou koupelnu se značkovou koupelnovou kosmetikou Remède, vysoušečem vlasů, dokovací stanici pro iPod, LG domácí kino, LCD TV, župany a pantofle, AM / FM radiobudík, 3 telefony (1 bezdrátový), zdarma balenou vodu, minibar, trezor. Zdarma kabelové a bezdrátové vysokorychlostní připojení k Internetu.
Kategorie ubytování:
* Mountain/Garden View Rooms
* Ocean View Rooms
* Ocean View Junior Suites
* St. Regis Ocean View Suite
* Presidential Suite
* Bali Hai Signature Suite
* Royal Suite

Sport a zábava

Všude na a kolem ostrova Kaua'i na Vás čekají různé rodinné a dětské aktivity a výlety. Vydejte se na plavbu soukromou plachetnicí nebo si užijte vyhlídkový let luxusním vrtulníkem. Zažijte hlubokomořský rybolov, prozkoumejte přílivová jezírka a tichý deštný prales, užijte odpoledne v koňském sedle na ranči Princeville nebo objevte kouzlo golfu na jednom z golfových hřišť.Cena zahrnuje:

*zvolený počet nocí s vybranou stravou


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kanuai / ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog