info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SPORTHOTEL WAGRAIN ****

Dovolená - Wagrain

SPORTHOTEL WAGRAIN ****

Poloha

Sporthotel Wagrain s exkluzivní atmosférou je ideálním místem pro rodiny s dětmi a aktivní hosty. Nachází se na klidném a slunném místě uprostřed Ski Amadé. Vzdálenosti: Centrum: Wagrain 400 m Veřejný krytý bazén: vodní svět Wagrain 2 km Nákupní možnosti: 400 m

Vybavení hotelu

Recepce, vstupní hala, společenská místnost s TV, parkoviště, garáž (za poplatek € 25, -/týden), restaurace, hotelový bar, kavárna, terasa.

Vybavení pokoje

A: 2-lůžkový pokoj, koupelna, WC (Typ Economy) B: 2-3-lůžkový pokoj, koupelna, WC

Stravování

polopenze, uvítací koktejl, snídaně formou bufetu s bio koutkem, denně salátový bar, odpolední svačina: odpolední apres ski bufet, večeře: 4-chodové večeře s možností výběru ze 3 hlavních jídel, tematické večery: 2 x týdně speciality formou bufetu, vánoční večeře, silvestrovská večeře, denně dětské obědové menu a nápoje pro děti.

Sport a zábava

V ceně: Vnitřní bazén: 100 m² s integrovanými masážními tryskami, samostatný dětský bazén, 3 parní místnosti, 3 sauny, 2 infračervené kabiny, rozšířené relaxační centrum, lázně a cvičební program, jako je aerobik, step aerobik, strečink, vodní aerobik a relaxace, 1 x denně volný vstup do Vodního světa Wagrain (bazén, sauna), otevírací doba: denně od 15:00 do 20:00 hodin. Fitness, stolní tenis, počítačové hry, curling, 1x týdně lyžování s hotelový instruktorem (nutný vlastní skipas). Za poplatek: Solárium, kosmetika, masáže, tenisové centrum se 2 kurty (ceny uvedeny na místě), otevírací doba: denně mezi 15:00 a 20:00 hod. Kulečník, šipky, sáňkování, jízda v kočáře taženém koňmi.

Pro děti

Dětská postýlka, herna, dětské divadlo, vysoká stolička pro děti, dětský program (malování a řemesla, kino pro děti, atd.), hlídání dětí od 4 do 11 let (Po-Pá od 16:00 do 20:30 hodin)
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Wagrain / SPORTHOTEL WAGRAIN ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog