info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ADAPURA WAGRAIN ****

Dovolená - Wagrain

ADAPURA WAGRAIN ****

Poloha

Hotel Adapura Wagrain se nachází pouhých 130 m od skiareálu Flachau Snow Space Wagrain / Grafenbergbahn, 200m od centra městečka Wagrain, 130m od skiareálu Flachau Snow Space Wagrain. Nový, elegantní, neformální 4 * hotel ADAPURA Vás okouzlí městským konceptem v elegantním alpském stylu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou navrženy v mladém a svěžím designu. Užijte si bydlení, nejenom pobyt. V krásných dvoulůžkových a rodinných pokojích žijete během dovolené a nejenom že přespáváte. Cítíte se jako doma a máte dostatek prostoru k odpočinku, relaxaci a zapomenutí na každodenní starosti. Prostředí je útulné v městském stylu s blízkostí přírody prostřednictvím speciálních materiálů. Diskrétně použité dřevěné prvky vytvářejí teplý nádech. Velký důraz byl kladen na výběr postelí. V ADAPURA Wagrain budete spát pohodlně a dobře. Vaše tělo se může plně zotavit. Každý pokoj má vlastní balkon, který vás zve ke slunění a soukromé vyhlídce na pohoří Salcburska.

Stravování

Stravování formou rozšířené polopenze s možností výběru až ze 4 restaurací a jejich menu včetně možnosti výběru restaurace "pouze pro dospělé". Dobré jídlo. Dobré pití. Dobří lidé. Dobré časy. Zde v ADAPURA Wagrain najdete nový koncept stolování. Ve čtyřech stylově navržených restauracích, včetně 3 bufetových, můžete ochutnat pokrmy z různých zemí. V souladu s hotelovou filozofií přikládali velký význam útulné a uvolněné atmosféře.

Sport a zábava

V hotelu ADAPURA Wagrain na Vás čeká krytý bazén s přilehlou wellness oázou s přibližně 1 000 m². V létě si můžete užít také venkovní bazén velký cca 500 m². V zimně si přes den si můžete zalyžovat a večer před večeří skočit do bazénu nebo si jen odpočinout na wellness lehátkách v relaxačních místnostech. Žádný stres, protože na to máte dost času. Teplota vody 30°C v krytém bazénu vám garantuje jeho využití ve všech ročních období. Zkombinujte venkovní aktivity s wellness a SPA bez časového presu. Pure wellness nabízí sauny, parní lázně, infračervené kabiny a samozřejmě uklidňující procedury, jako jsou např.masáže k uvolnění těla. Na sluneční terase si vychutnáte na lehátku sluneční paprsky. Nadechněte se čerstvého horského vzduchu a odpočiňte si.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Wagrain / ADAPURA WAGRAIN ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog