info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SINGITA PAMUSHANA

Dovolená - Zimbabwe

SINGITA PAMUSHANA

Poloha

Singita Pamushana Lodge se nachází v přírodní rezervaci Malilangwe, jež zůstává prakticky nedotčená člověkem. Tato oblast je domovem více než 500 druhů ptactva, včetně mnoha dravců.

Vybavení hotelu

V hlavní části se naleznete dva bazény a jacuzzi, dále lázeňské centrum a posilovnu, v salonku je k dispozici TV, pokrytí mobilní sítě je pouze v některých částech lodge, zdarma je zde k dispozici připojení k internetu (wi-fi), služba prádelny a komorníka. Děti všech věkových kategorií jsou zde vítány. Máte zde možnost hlídání dětí a na míru šité aktivity tak, aby vyhovovaly každé rodině. V zájmu bezpečnosti je účast dětí na safari na uvážení průvodce.

Vybavení pokoje

Suity jsou vybaveny pohodlnými lůžky, vlasní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, příjemným sezením a terasou s výhledem do okolní divočny a soukromým bazénem. Singita Pamushana nabízí různé typy ubytování jako jsou: 4 jednoložnicové suity s vlastím ochlazovacím bazénem 1 dvouložnicovou rodinnou suitu (2 dospělí, 2 děti) s vlastím ochlazovacím bazénem 1 tříložnicovou rodinnou suitu (2 dospělí, 4 děti) s vlastím ochlazovacím bazénem 1 pětiložnicovou vilu s vlastním bazénem s nekonečným okrajem

Stravování

Hosté si mohou každý den vychutnat bohaté snídaně, obědy a večeře, všechny nápoje (včetně prémiových vín, lihovin a likérů, avšak s výjimkou francouzského šampaňského (za poplatek).

Sport a zábava

Lodge nabízí svým hostům Land Cruiser safari, jízdu na horském kole, procházky buší v doprovodu zkušeného průvodce. Během svého pobytu v Singita Pamushana Lodge, můžete spatřit velké množství divoké zvěře, včetně druhů, jako jsou černí nosorožcí, bílého nosorožce, lichtenštejnského buvolce, sobola, nyala, skálolea skákavého, geparda, divokého psa, lva, leoparda a množství cizokrajného ptactva.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zimbabwe / SINGITA PAMUSHANA

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog