info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
RUCKOMECHI CAMP *****

Dovolená - Zimbabwe

RUCKOMECHI CAMP *****

Poloha

Ruckomechi Camp je umístěn na břehu hrochy obývané řeky Zambezi, na západní hranici Národního parku Mana v Zimbabwe. Kemp je ukryt ve velkém háji akácií a mahagonových stromů s výhledem jak na řeku Zambezi, tak na pohoří Velké příkopové propadliny.

Vybavení hotelu

Hlavní oblast kempu je spojena se stany dřevěnými chodníky a má řadu oddělených oblastí, které poskytují pocit prostoru. Naleznete zde vzdušný, otevřený salonek s barem a výběrem knih a časopisů, jídelní kout s dlouhým jídelním stolem a nádherným výhledem do okolí. Společné prostory jsou obohaceny o velkou dřevěnou terasu na břehu řeky Zambezi, odkud můžete pozorovat nádherné západy slunce a hvězdnou oblohu. Během dne se můžete osvěžit v bazénu nebo si odpočinout v jedné z houpacích sítí a přitom dalekohledem pozorovat divokou zvěř.

Vybavení pokoje

Luxusní stany využívají solární energii, mají dřevěnou terasu s nádherným výhledem na řeku Zambezi a procházející se volně žijící živočichy. Prostorné interiéry jsou rozděleny na ložnici s psacím stolem a velkým pohodlným křeslem a koupelnu s velkou vnitřní a venkovní sprchou. Stany jsou vybaveny moskytiérou a stropním ventilátorem.

Stravování

Vychutnejte si lehkou snídaní předtím, než vyrazíte na ranní safari a později se vraťte k vydatnému obědu. Večeře s tříchodovým menu se podává v doškové jídelně nebo venku pod hvězdnou oblohoul.

Sport a zábava

Během dne budete hýčkáni možnostmi výběru z různých aktivit jako je 4x4 safari nebo procházky do divočiny s průvodcem, plavby lodí, kanoistika a rybaření. Pokud si jen chcete odpočinout, pak můžete vklouznout do bazénku nebo relaxovat v akáciovém hájku s knihou. Vidět můžete rozmanité dravce, včetně lva, divokého psa, leoparda, geparda, v této oblasti jsou velké koncentrace buvolů a slonů, místo je také ideální pro pozorování ptactva.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zimbabwe / RUCKOMECHI CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog