info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SENTIDOS BEACH RETREAT *****

Dovolená - Inhambane

SENTIDOS BEACH RETREAT *****

Poloha

„Mezi jezerem a mořem“.. je nejlepší způsob, jak popsat polohu tohoto 5* butikového hotelu. Unikátní, téměř neopakovatelné okamžiky, podobné našemu chápání toho, co je ráj…Vám umožní Sentidos Beach Retreat. Tento resort vyvíjí projekty pro místní komunitu, nyní například připravuje výstavbu učeben pro děti v regionu. Jako nezávislý subjekt se hotel snaží zapojit místní komunitu tím, že jim poskytne vzdělání, které potřebuje. Luxusní resort se nachází 5 km od ostrova Panzy a je ideálním výchozím bodem pro objevování nádherného východního pobřeží Afriky. Hotel nabízí přímý přístup na pláž Barra, zatímco sladkovodní jezero a vyhlídka jsou vzdálené 10 mil.
Obklopen kokosovými palmami, Sentidos Beach Retreat je věcí čisté krásy. Interiéry inspirované místním dědictvím zahrnují tradiční mozambický nábytek, četné měděné předměty a barevné koberce pro příjemný pocit. Každá vila je vyrobena z místních zdrojů a odpovídá směrnicím regionu o udržitelnosti. Pokoje jsou zařízené tradičním, ale elegantním způsobem. K dispozici je klimatizace a Wi-Fi.
Pro své hosty nabízí resort malou posilovnu, obchod se suvenýry, dětský klub a vily. Mezi aktivity, které si hosté mohou vychutnat na místě nebo v blízkosti letoviska, patří cyklistika, potápění, šnorchlování, jízda na kajaku a surfování. Kurzy jógy a masáže jsou nabízeny.

Vybavení pokoje

Sentidos Beach Retreat disponuje 12 komfortními apartmány, které jsou mimořádně pohodlné a v různých barvách podle své typologie. Důraz je kladen na soukromí. Mají panoramatický výhled, který se promění ve směsici úžasných červených odstínů v teplém africkém západu slunce.
Hotel a vily jsou odděleny od hlavní budovy dřevěným mostem s lampičkami, které svítí po západu slunce. Pokoje jsou vybaveny veškerým malým luxusem.

TYPY UBYTOVÁNÍ:
Plážová vila s výhledem na moře 54 m² .. 2 DS + 1 DT
Vstupte do této okouzlující balijské dřevěné vilky a okamžitě se budete cítit v pohodě s relaxační atmosférou a teplými dekoracemi. Z postele velikosti King jemně sklouzněte do volně stojící vany naplněné aromatickou solí, abyste si mohli vychutnat výhled na nekonečný Indický oceán. Den můžete zakončit masáží na soukromé terase, pak se projít do restaurace a nechat se překvapit vynikajícími čerstvými plody moře a vynikajícími víny.

Family Beach Villa with Sea View 54 m² .. 2 DS + 2 DT
Tato prostorná vila je speciálně navržena tak, aby jste se zde cítili luxusně a pohodlně. Velké postele v kombinaci s plně vybaveným salonkem a vkusně zařízeným dětským pokojem se připojují k zastíněné verandě při západu slunce, což je ideálním místem pro ukončení dne se svými blízkými.

Luxury Beach Villa with Sea View 68 m².. 2 DS + 1 DT
Vydejte se na dovolenou se svým blízkým a nechte se hýčkat v této oáze luxusu. Luxusní vily na pláži jsou romanticky zařízené Bárbarou Perinem, inspirované africkou elegancí z dávné doby. Ponořte se do vířivky a vytvořte si svou oblíbenou atmosféru s jemnou zvukovou instalací. Odpočiňte si na terase s osvěžujícím nápojem, poslechněte si jemný zvuk vln a sledujte západ slunce do hlubokého modrého Indického oceánu. Užijte si romantickou večeři nebo nechte pokojovou službu pečovat o vás v soukromí vaší vily.

Stravování

Gurmánská restaurace Sentidos Beach Retreat podává místní tradiční jídla včetně krabů „Matapa“ a kuřecích Zimbabwe. Velký důraz je kladen na používání čerstvých bioproduktů z místních zdrojů.

Sport a zábava

Pláž
Dětská herna
Šnorchlování Dodatečný poplatek
Potápění Dodatečný poplatek
Cyklistika Mimo ubytování
Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
Dětské hřiště
Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
Bazén
Dětský bazén
Fitness
Masáž celého těla

Poznámka:

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ:
Tofinho Monument 8,7 km
Trh Inhambane 16,5 km
Mercado Central Inhambane 16,5 km
Cinema Tofu 6,8 km
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Inhambane / SENTIDOS BEACH RETREAT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog