info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ROYAL DAVUI ISLAND RESORT *****

Dovolená - Outer islands

ROYAL DAVUI ISLAND RESORT *****

Poloha

Exkluzivní resort Royal Davui se nachází u překrásné Beqa Lagoon, nedaleko hlavního ostrova Fidži, což také zajišťuje perfektní dostupnost resortu.

Vybavení hotelu

Luxusně vybavené vily nacházející se v tropické přírodě s výhledem na lagunu, leží dál od sebe, což zaručuje maximální soukromí. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Vybavení pokoje

Deluxe Vale
Oceněn devíti cenami, to je ,,Deluxe Vale", ležící na jihovýchodním bodu tohoto ostrova. U vilek je oddělený obývací pokoj a ložnice s prostornou postelí velikosti,,king". Francouzské dveře propojují ložnici s terasou. K dalšímu vybavení náleží mini-bar, CD přehrávač, pracovní stůl a telefon, překrásná koupelna z mramoru, která doslova splývá s mořem. Rafinovaně situovaný soukromý bazén je situován na okraji skály přímo nad mořem. Nechybí ani klimatizace, lednička, kávovar, vysoušeč vlasů, trezor, oddělená sprcha a toaleta a další.

Premium Vale
,,Premium Vale" je architektonickým uměním, které předčí vaše očekávání. Tyto ,,vale" jsou posazeny v přírodě na skále, takže můžete z vaší terasy zahlédnout jen místní rybáře v dálce. Koupelna je uzpůsobená tak, abyste mohli relaxovat ve vaně a sledovat zapadající slunce odrážející se od laguny. Osvěžte se po horkém tropickém dni ve vlastním bazénu a vychutnejte si drink při pozorování azurové laguny za zvuku exotického ptactva.

Davui Suite
Ručně vyřezávané mahagonové dveře vas nechají vstoupit do vnitřní zahrady s cestičkou vynoucí se dolů k bazénu a odpočinkovému altánu. Nejvyšší komfort vám zajistí perfektně řešená venkovní terasa , která je spojena otevíracími francouzskými okny s obývacím pokojem. Obývací pokoj je propojen s venkovní i vnitřní terasou, takže si můžete vychutnávat snídani venku za zvuků nebo pod střechou v překrásném interiéru. Koupelna kromě výhledu nabízí ohromnou komfortní vanu, venkovní sprchu a jsou vám k dispozici výrobky z řad Pure Fiji, které jsou známé svými blahodárnými účinky na tělo. Venkovní bazén patří mezi chloubu tohoto resortu a můžete z něj pozorovat delfíny, želvy proplouvající lagunou, fregaty nebo si jen libovat pozorováním Jižního Pacifiku.

Stravování

Pokrmy jsou připravovány z čerstvých sezónních ingrediencí. Resort má překrásnou restauraci pod banánovými stromy, kde připravují báječná jídla a lahodné koktejly. Pro absolutní soukromí jsou nabízíme i exkluzivní altánky mezi palmami s vlastní obsluhou, kde nebudete nikým rušeni a bude o vás královsky postaráno.

Sport a zábava

Pro objevování ostrovních krás určitě vyzkoušejte plavbu na katamaránu nebo zapůjčení kayaku. Z nabízených aktivit si můžete vybrat např. šnorchlování, stolní hry, k dispozici je zde knihovna, minikino, volejbal, kroket, prohlídka kulturních vesnic fijijců, ukázka typického kava rituálu, příprava tradičního ,,lovo"pokrmu, večerní program s živou hudební skupinou nebo piknik na pláži.Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha - Nadi -Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, transfer vozem z letiště do resortu , 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* návštěvnické vízum (obdržíte po příletu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Outer Islands / ROYAL DAVUI ISLAND RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog