info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
QUALIA GREAT BARRIER REEF *****

Dovolená - Whitsundays

QUALIA GREAT BARRIER REEF *****

Poloha

Qualia Great Barrier Reef leží na odlehlém nejsevernějším cípu ostrova Hamilton, obklopeném nádherou Velkého bariérového útesu a je určený osobám nad 16 let.

Vybavení hotelu

Světový luxusní resort Qualia je soukromý svět smyslové dokonalosti, ne náhodou Qualia znamená v latině „soubor hlubších smyslových zážitků“. Harmonický design qualia je dílem australského designéra Chrise Beckinghama. Jeho filosofií bylo vytvořit luxusní australské útočiště, které stimuluje smysly. Výsledný design kombinuje jedinečný pocit prostoru, otevřenosti a harmonie. Každý z pavilonu, který se nachází mezi místními eukalypty, byl ručně vyroben z nejjemnějšího místního dřeva a kamene. Jako doplněk k přírodnímu překrásnému okolím vybavil Freedman Rembel interiéry tkaninami a vzory inspirovanými přírodou. Krásný oceánský vánek se mísí s vůní eukalyptových stromů, zatímco knihovna, soukromá jídelna a dvě restaurace nabízejí tiché rozjímání..

Vybavení pokoje

Skvěle navržené pavilony zaručují soukromí a luxus uprostřed svěží tropické zeleně. Všechny pavilony se mohou pochlubit nádherným tropickým bushlandem nebo úžasným pohledem na pohledy na Whitsundays. Přírodní tóny dřeva, kamene a skla odrážejí klid zdejšího místa a poskytují úžasný výhled z každé místnosti.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Whitsundays / QUALIA GREAT BARRIER REEF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog