info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PLAVBA LODÍ ENDEMIC

Dovolená - Galapágy

PLAVBA LODÍ ENDEMIC

1.DEN

BALTRA AIRPORT –SANTA CRUZ ISLAND, Bachas Beach: - přílet, check-in a asistence na letišti, transfer z letiště Baltra na M/C Endemic.V odpoledních hodinách návštěva Las Bachas, což je krásná pláž s bílým pískem, která se nachází na severním pobřeží ostrova Santa Cruz. Zde je možná procházka nebo lehké šnorchlování či surfování. Mořské želvy v této oblasti kladou vejce na okraji vegetace. Je možné také hledat zrezivělý ponton, památku z druhé světové války.

2.DEN

GENOVESA ISLAND: Darwin Bay - El Barranco (kroky prince Filipa) V dopoledních hodinách návštěva Darwin Bay, což je jedinná písečná pláž, která se nachází v kalderě na Genovesě. Kolonie Velkých fregat se nacházejí podél pláže. Odpoledne návštěva El Barranco (schody prince Filipa), vytesaného z kamenného schodiště. To vás dovede k široké náhorní plošině, kde můžete pozorovat velké kolonie maskovaných fregat, kachen a ptáků. Během této snadné procházky projdete malým lesem Scalesia, lokalitou sovy krátkozobé. Cesta Thesame vás dovede zpět k vaší lodi.

3.DEN

SANTA CRUZ ISLAND: Twin Craters –SANTIAGO ISLAND: Sullivan Bay - V dopoledních hodinách po snídani návštěva Twin Craters. Nachází se na Vysočině Santa Cruz na cestě na letiště Baltra z Puerto Ayora, tyto malebné krátery jsou přibližně 30 metrů hluboké. Krátery jsou obklopeny lesem Scalesia s hojným množstvím ptáků, jako jsou žlutý pěnice a Vermilion Flycatcher. Součástí návštěvy je také nádherný výhled na listnatý zelený les Vysočiny. V této oblasti se vyskytují volně žijící obří želvy. Toto impozantní zvíře dává souostroví jméno. Obří želvy Galapágy můžete snadno ocenit v jejich přirozeném prostředí. Je zde také dobré místo k pozorování ptáků, jako jsou sovy krátkozobé, Darwinovy ​​pěnkavy, žluté pěnice.... Dále je možná návštěva podzemní lávové chodby tvořené chlazenou a zpevněnou lávou. Poté následuje návrat na palubu M/C Endemic. V odpoledních hodinách návštěva Sullivan Bay, která se nachází na východním pobřeží ostrova Santiago. Najdeme zde krásnou bílou korálovou písečnou pláž. Procházku začneme podél lávy, která zde tekla před méně než 100 lety. Je zde ideální místo k vidění a pocitu sopečného původu Galapágů. Také v této oblasti budete obdivovat flóru, která roste v lávových polích.

4.DEN

ISABELA ISLAND: Sopka /Sierra Negra - Chovatelské centrum želv / Stěna slz - Ostrov Isabela je největší ze souostroví s plochou 4 588 km 2. Zahrnuje více než polovinu celkové rozlohy Galapág. Dopoledne - návštěva mokřadů (Humedales), což je komplex stezek dlouhých 6 kilometrů na jih od ostrova Isabela. Mají širokou škálu flóry a bohatého života ptáků, mezi jinými gallinules, pěnkavy,kachny..... Je také možné navštívit vulkán Sierra Negra, jeden z největších kráterů v souostroví o průměru pěti kilometrů. Nabízí fascinující výhledy s velkým kontrastem v barvách mezi lávovými poli a vegetací. Na cestě k vrchu Orchilla je možnost k vidění obří želvy a mořské leguány. Z pohledu úchvatné scenérie zátoky, města Puerto Villamil, sopek, ostrůvků a hornin lze toto místo velmi ocenit. Mokřadní oblasti Isabela mají endemický a zavedený druh. Po polední návštěvě chovatelského centra Arnaldo Tupiza v Isabele lze vidět kojenecké a juvenilní obří želvy, které se zde připravují k propuštění k přežití ve volné přírodě. Nebo můžete navštívit Zeď slz. Jedná se o uměle vytvořenou památku, kterou vězni postavili ve 40. letech, protože ostrov Isabela byl kdysi ekvádorskou trestní kolonií a stavba zdi byla součástí trestu. Na cestě zpět na zajisté uvidíte plameňáky a další vodní ptáky.

5.DEN

ISABELA ISLAND: Elizabeth Bay – Urbina Bay: V dopoledních hodinách objevíte Elizabeth Bay, což je mořské návštěvní místo. Exkurze je prováděna ve zvěrokruhu, takže zde není žádný přistávací bod. Vaše zvěrokruhová jízda začíná návštěvou ostrůvků Marielas, kde je největší a nejdůležitější kolonie tučňáků na Galapágských ostrovech. Exkurze pokračuje do zátoky, která je obklopena červenými mangrovy, kde můžete spatřit mořské želvy, nelétavé kormorány, , hnědé pelikány, lachtany..... Odpoledne návštěva zátoky Urbina. Můžete zde vidět korálové útvary, velké barevné leguány, obří želvy, kozy, tučňáky....

6.DEN

ISABELA ISLAND: Tagus Cove - FERNANDINA OSTROV: Espinoza Point - Po snídani bude Tagus Cove první atrakcí, kterou uvidíte. Jízda po útesech ve zvěrokruhu dá návštěvníkům dobrou šanci vidět tučňáky, kormorány a další mořské ptáků. Od přistávacího doku je to asi 30 minut chůze po stezce až na vrchol útesu, odkud si můžete prohlédnout jezero Darwin, což je slané jezero více, než moře. Z tohoto místa si také můžete prohlédnout několik sopek. Po obědě proběhne návštěva Espinoza. Nachází se ve fascinující lávové scenérii s lávovými kaktusy. Na povrchu lávy se mangrovy daří. Vrcholem je pozorování lachtanů, tučňáků, kormoránů (zejména na jaře a v létě) a jedna z největších kolonií v Galápagosu

7.DEN

SANTIAGO ISLAND: Buccaneer Cove / Espumilla Beach – RABIDA ISLAND - V dopoledních hodinách budete mít příležitost objevit Buccaneer Cove, která se nachází severně od James Bay. V 17. a 18. století bylo toto místo známé jako bezpečné útočiště pro piráty, aby si ukryli kořist, vzali si čerstvou vodu a ulovili želvy na jídlo. Je to příjemné místo pro šnorchlování a jízdu na kajaku. Návštěva pláže Espumilla. Je to nedotčená písečná pláž a oblíbené místo pro mořské leguány a kraby Sally Lightfoot. Krabi přitahují lovecké volavky, provádějí tanec dravců a kořistí. S hojností mořského života, včetně chobotnice, mořského úhoře a žraloka, se doporučuje šnorchlování. Odpoledne vás odvezou na ostrov Rabida. Jeho hlavní atrakcí je červená písečná pláž, proslulá svými kaktusovými háji a skalní scenérií, kromě vegetace vyprahlé zóny a přítomnosti původních a endemických druhů. Během procházky po červené písečné pláži uvidíte hnízda hnědých pelikánů a lagunu, kde jsou občas pozorováni plameňáci

8.DEN

Mosquera Islet – BALTRA AIRPORTI ráno, návštěva Mosquery, malého ostrůvku, ležícího mezi Baltra a North Seymour Islands. Uvidíte lávové racky, lachtany, kraby obývají tento písečný břeh. Po této poslední návštěvě následuje převoz na letiště Baltra, odkud je zajištěn zpáteční let do pevninského Ekvádoru. Asistence na letišti

Poloha

Luxusní katamarán, jako je Endemic Galapágy nabízí mnohem větší kabiny, než staromódní jednoduché jachty. Profesionální designér se zkušenostmi z několika lodí vytvořil náš katamarán s maximálním pohodlím pro naše klienty a elegancí. Každá kabina má osobní ovládání klimatizace, balkon, prostornou koupelnu a buď manželskou postel velikosti King size nebo dvě oddělené postele, prostorné zásuvkové skříně, psací stůl apod.Cena zahrnuje:

* 7 nocí v kajutě Golden Suite s plnou penzí
* plavba lodí + transfery zahrnuté itineráři
* asistence na letišti
* nealkoholické nápoje dle rozpisu
* welcome drink
* výlety dle programu
* Průvodce v národním parku

Cena nezahrnuje:

* Leteckou přepravu, telecké taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Okružní cesta Galapágy
* Vstupné do Národního parku Galapágy
* Alkoholické nápoje
* Průvodce na některých místech
* Micro SD kartu

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v kajutě Golden Suite s plnou penzí
* plavba lodí + transfery zahrnuté itineráři
* asistence na letišti
* nealkoholické nápoje dle rozpisu
* welcome drink
* výlety dle programu
* Průvodce v národním parku

Cena nezahrnuje:

* Leteckou přepravu, telecké taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Okružní cesta Galapágy
* Vstupné do Národního parku Galapágy
* Alkoholické nápoje
* Průvodce na některých místech
* Micro SD kartu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GALAPÁGY / PLAVBA LODÍ ENDEMIC

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog