info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PLAVBA LODÍ ELITE

Dovolená - Galapágy

PLAVBA LODÍ ELITE

1.DEN

Dopoledne: Přílet na letiště San Cristobal, přivítání, transfer na loď Elite. Odpoledne: El Junco Lagoon - procházka po skalnaté stezce, obklopené bohatou vegetací a divokou zvěř,í k okraji laguny El Junco. Impozantní kráterové jezero nacházející se na vysočině San Ostrov Cristobal. Zde si budete moci vychutnat nádherný panoramatický výhled na ostrov, pozorování fregat. Budete mít čas na potápění a koupání v křišťálově čisté vodě níže.

2.DEN

Dopoledne: Ostrov North Seymour je malý ostrov pojmenovaný po lordovi Hughovi Seymourovi, vysokém britském důstojníkovi Royal Navy. Při procházce mezi nízkou, hustou vegetací budete moci pozorovat velké množství ptáků. Uvidíte nádherné jasně červené truhly samečků fregat, které byly zvyklé přilákat samičky. Odpoledne: Santa Cruz Dragon Hill - Název Dragon Hill se vztahuje na velkou populaci leguánů v zemi Galapágy, kteří zde vytvořili svůj domov. Při procházce po skalnatém pobřeží a v lese plném kaktusů a stromů Palo Santo se bezpochyby setkáte s řadou těchto neuvěřitelných tvorů. Příliv dělá toto místo fantastickým pro šnorchlování, protože korál přitahuje množství barevných ryb. V tento den si užijete procházku, šnorchlování, jízdu na Pange

3.DEN

Dopoledne: Sopka Tintoreras / Sierra NegraLas Tintorerasis je soubor ostrůvků u pobřeží ostrova Isabela, které jsou charakterizovány tmavými lávovými útvary a které jsou jedinečným domovem pro různé druhy divoké zvěře. Místo je fantastické pro vodní aktivity, jako je šnorchlování, jízda na kajaku nebo pádlování, návštěvníci zde mohou často pozorovat želvy, žraloky, tučňáky a lachtany. Sierra Negra je jednou z nejaktivnějších sopek na Galapágech a má druhou největší kalderu na světě. Když se vydáte na vrchol kaldery, dostanete se mezi stromy guava a za jasného dne budete překvapeni nádhernými velkolepými výhledy na dalších pět sopek na ostrově. Odpoledne: Chovatelské středisko Arnaldo Tupiza, kde jsou chovány dva druhy obřích želv, které zvyšují populaci těchto neuvěřitelných zvířat a hrají zásadní roli při ochraně Galapág do budoucnosti.V tomto místě si budete moci vychutnat také krásné zahrady, které se mohou pochlubit širokou škálou původních rostlin. Jen kousek od Puerto Villamil se můžete projít kolem mokřadů Isabela, které se skládají z lagun, bažin a mangrovů, které se staly rájem pro stěhovavé ptáky,

4.DEN

Dopoledne: Isabela -Moreno se nachází na západním pobřeží ostrova Isabela a přestože se na první pohled jeví, že kvůli lávě zde není žádná vegetace, procházka po jedné ze stezek brzy odhalí množství krásných zelených lagun a mangrovů. Toto místo je zároveň fantastickým k pozorování tučňáků, volavek a plameňáků. Můžete si užít šnorchlování podél skalnatého pobřeží, kde můžete spatřit zelené mořské želvy a žraloky bílé. Odpoledne: Isabela -Urbina Bay se nachází na úpatí sopky Alcedo a je výsledkem velkého sopečného výbuchu, který se uskutečnil v roce 1954 a vyústil v 6 km korálový útes. Při procházce tímto pěkným místem můžete pozorovat korály a zbytky mořského života, které byly zde zůstaly v důsledku této události. Nyní je však domovem obřích leguánů a obřích želv a často je dobrým místem k vidění jestřábů Galapág a nelétavých kormoránů.

5.DEN

Dopoledne: Fernandina - Espinosa Point Fernandina je nejmladší ostrov v Galapágách a Espinosa je nádhernou oblastí přírodních krás. Šnorchlování a plavání vám umožní vidět mořské leguány. Na skalách často uvidíte velké množství barevných krabů Sally Lightfoot. Turistické stezky umožní prozkoumat fascinující mangrovníkové rostliny, lávové kaktusy a nápadné černé lávové útvary, kde se mořští leguáni rádi vyhřívají na slunci. Vicente Roca Point se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Isabela a jedná se o krásnou velkou zátoku. Skvělou činností v této oblasti je šnorchlování protože chladnější vody vedou k hojnosti potravy pro mořský život a je běžné, že jsou zde velké skupiny velryb, delfínů, lachtanů a mořských ptáků.

6.DEN

Dopoledne: Ostrov Rabida je nejznámější díky své tmavě červené písečné pláži obklopené útesy a strmými sopečnými kopci plnými stromů a endemickými kaktusy. Podél pobřeží je možné provádět vodní aktivity, jako je šnorchlování, jízda na kajaku nebo pádlování, toto místo je také ideální pro pozorování žraloků. Na pláži najdete velkou hlučnou kolonii mořských lvů a okolí je domovem pelikánů. Ve vnitrozemí uvidíte a uslyšíte žluté pěnice a darwinské pěnkavy - pouze zde se nachází všech devět darwinských pěnkav. Rabida je ostrůvek nacházející se v zálivu Sullivan a jeho nejznámější dominantou je obrovský sopečný kužel jménem Pinnacle Rock. Na vrchol ostrova vede turistická stezka, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na Pinnacle Rock a okolní lávové toky. Severní pláž, hnízdiště zelených mořských želv, je ideální pro šnorchlování a je zde možné pozorování skvrnitých orlů a tučňáků.

7.DEN

Dopoledne: San Cristobal-Witch Hill má idylickou pláž s bílým pískem, ke které je přístupný pangaand, což je vynikající vyhlídka na Kicker Rock na jihu ostrova. Samotný kopec je erodovaný tufový kužel a klidné vody na jeho základně nabízejí skvělé místo pro šnorchlování. Procházka po pláži nebo na jedné z vnitrozemských stezek poskytuje příležitost vidět různé pobřežní ptáky, pěnkavy a slyšet jejich nádherný zpěv Odpoledne: Lobos Island, mimo San Cristobal - Šnorchlování v klidné čisté vodě poskytuje jedinečnou příležitost vidět lachtany zblízka a je také běžné, že jsou doprovázeny zelenými želvami. Ve vnitrozemí je možná procházka stezkou, na které můžete vidět místní kozy a fregaty.

8.DEN

Dopoledne: Interpretační středisko San Cristobal poskytuje přehled o fascinující historii ostrovů. Hlavní oblasti, na které se zaměřuje řada expozic, jsou: přírodní historie, lidská historie a ochrana pro budoucnost. Odpoledne: San Cristobal Airport - transfer na letiště

Poloha

Katamarán Galapagos Elite vyplul poprvé v červnu 2019 se 16 hosty na palubě. Elita pluje od té doby pravidelně v azurových vodách na Galapagosových ostrovech jako nejnovější jachta. byla speciálně navržena pro plachtění v oblasti Galapádů. Elegantní, dvoumotorový katamarán, poskytuje hostům stabilní a bezpečnou plavbu bez kolísání a kývání. Design Elite kromě lepší stability poskytuje více prostoru na palubě, včetně panoramatických společenských vnitřních a venkovních prostor a panoramatických apartmá. Hosté všech věkových kategorií si zde mohou užít klidnou a pohodlnou atmosféru ve svých kajutách i mimo ně. Bezpochyby Galapagos Elite nabízí nejmodernější navigační technologii a bezpečnostní vybavení. Všechny apartmány na palubě jsou prostorné, pohodlné a dobře vybavené: ideální místo k odpočinku a dobití po dni stráveném prohlídkou ostrovů. Každý apartmán má výhled na moře, venkovní soukromý balkon a toaletu. Panoramatická okna jsou součástí této lodi, poskytují nádherné výhledy, oproti těžkým kulatým oknům, které mají starší jachty.Cena zahrnuje:

* Transfer z/na letiště na Galapágách na loď a zpět
* Asistence na letišti
* 7 nocí ve dvoulůžkové kajutě Golden Suites
* průvodce v AJ dle programu
* průvodce v Národním parku
* denní instruktáž o programu v AJ
* veškerou stravu a nealko nápoje na palubě lodi
* uvítací přípitek s kapitánem lodi
* využití kajaků a paddleboardů
* vybavení na expedice (kajaky, paddleboardy, neoprenové obleky a brýle, expediční dalekohled, kameru, SD kartu za příplatek) UPOZORNĚNÍ: ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Cena nezahrnuje:

* Okružní cestu po Galapágách
* Vstupné do Národního parku Galapagos (cca 100,- USD)
* Tranzitní kontrolní kartu (20,- USD)
* Alkoholické nápoje nápoje
* Spropitné pro průvodce a posádku
* Pojištění léčebných výloh
* Micro SD kartu
* Potápěčské vybavení


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GALAPÁGY / PLAVBA LODÍ ELITE

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog