info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PATINA MALDIVES FARI ISLANDS *****

Dovolená - Severní male atol

PATINA MALDIVES FARI ISLANDS *****

Poloha

Luxusní designový hotel Patina Maldives se nachází ne severním Male Atolu na unikátním souostroví Fari, cca 40 minut jízdy rychlou lodí od mezinárodního letiště z Malé.

Vybavení hotelu

Designový resort Patina je vybudovaný v moderním stylu snoubící moderní designové materiály v kombinací s exotickou vegetací a minimalistickou architekturou. Resort staví na udržitelnosti a ekologii a tím pádem zde nenajdete žádné plastové výrobky.

Vybavení pokoje

Luxusní prostorné plážové či vodní vily nabízí veškerý luxus, který si jen dovedete představit a poskytují dokonalé soukromí uprostřed panenské přírody. Přírodní materiály, moderní design s houpacími sítěmi a splynutí vilek s přírodou Vám zajistí skutečně úžasný klid, pohody a relaxaci.

Stravování

Pochutnat si na zdejších skvělých pokrmech můžete v celkem 7 restauracích. Především vegani a milovníci zelené stravy budou nadšeni z široké nabídky jídel. Veganským pokrmům je dokonce věnována celá jedna restaurace nesoucí příznačný název Roots, v překladu Kořeny. Nechybí samozřejmě ani výborné bary. Přímo na pláži, s nohama v písku, si můžete vychutnat lahodné koktejly v Fari Beach Clubu nebo ve Veli Baru.

Sport a zábava

Milovníci sportu jistě ocení nonstop otevřenou posilovnu nebo zdejší tenisové kurty.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Severní Male Atol / PATINA MALDIVES FARI ISLANDS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog