info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PANGKOR LAUT RESORT *****

Dovolená - Ostrov pangkor

PANGKOR LAUT RESORT *****

Poloha

Pangkor Laut je soukromý ostrov nacházející se cca 5 km od západního pobřeží Malajsie. Resort Vás okouzlí osamocenými zátokami, nádhernými plážemi a úchvatným západem slunce. Je zde výtečně sklouben luxus a příroda. Resort se skládá z „veřejné části“, přístupné všem hostům, a oddělených estates, privátních pouze pro hosty těchto „miniresortů“. Doprava na soukromý ostrov: z Kuala Lumpur přeletět vnitrostátním letem na ostrov Pangkor a pak trajektem z ostrova Pangkor do resortu. Pozemní transfer do Jatty Marina v přístavu Lumut trvá cca 4h jízdy autem.

Vybavení hotelu

V resortu se nachází konferenční prostory, dva bazény, tělocvična, tenisové kurty, squash, obchod, knihovna, TV salonek, kadeřnictví. Součástí je rovněž vyhlášené SPA. Můžete si vybrat z lázeňských a wellness procedur několika světových kultur – Malajsie, Číny, Indie, Thajsko, Japonsko, Indonesie. Lázeňská vesnička zahrnuje několik pavilonů.

Vybavení pokoje

Resort nabízí klasické ubytování ve čtyřech typech vil - Spa Villa, Beach Villa, Garden Villa, Hill Villa. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, lednicí s minibarem, trezorem, TV, radio, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou, přístrojem na přípravu čaje a kávy, psacím stolem a balkónem či terasou. Dále pak pro náročnější klienty toužící po dokonalém soukromí nabízí ubytování v tzv. ESTATES: Tento malý „resort v resortu“ se vyznačuje luxusem a naprostým soukromým. Dostanete se na místo lodí z pevniny a jen privátním vozem (ze zbytku rezortu). Ubytování se nachází v odlehlé části ostrova, u krásné zátoky s privátní pláží. Celkem je zde 8 „estates“, v tradičním asijskémstylu, skládajících se z několika budov roztroušených v tropické zahradě. Jsou zde místa vhodná pro relaxaci, pro trávení času s rodinou. Součástí jsou pavilonky s ložnicemi, obývací pavilon, jídelní pavilon a pavilonky pro masáže. Součástí je rovněž venkovní bazén.

Stravování

Stravování si můžete vybrat z některé z hotelových restaurací: Fisherman´s Cove (západní pokrmy na grilu, čínská kuchyně, mořské plody, italská kuchyně), UncleLim´sKitchen (čínská kuchyně ůzných stylů), Royal Bay Beach Club (asijská a západní kuchyně), Chapman´s Bar (lehké obědy, občerstvení, saláty, nápoje), Jamu Bar (japonská kuchyně, občerstvení), možnost míchaných nápojů na romantické plavbě za západem slunce.

Sport a zábava

Pro aktivní návštěvníky resort přichystal řadu zajímavých aktivit, jako je např. rybaření, plavby výletní lodí, plavby za západem slunce, golf, taj-či, jóga, kajaky, jachtaření, vodní lyžování, katamarány, jogging. 15 km od resortu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Damai Laut Golf & Country Club.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 5,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* vnitrostátní přelet z Kuala Lumpur do Marina Island Pangkor (cca 40 min) nebo autobusový transfer Kuala Lumpur do Lumut (cca 5 hod.) - cena na požádání v CK


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Pangkor / PANGKOR LAUT RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog