info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Malajsie

DESTINACE Malajsie


Azurové moře, bílé pláže lemované palmovým hájem, divoká džungle, ale i vyspělá technologie. Malajsie je dosud neobjevená panenská exotika, která vám učaruje.

 

Objevujte

Malajsie patří k posledním místům na zemi, které ještě plně neovládl turistický ruch. Nadvláda panenské přírody je toho důkazem. Hluboké lesy, divoká džungle ve vnitrozemí, palmové háje kolem písečných pláží, které lemují azurové břehy oceánu, ale i čajové a rýžové plantáže a nádherně kvetoucí exotické květiny. To vše přirozeně roste v souladu s nejmodernější technologií i poklidným stylem života ostrovních obyvatel. Malajsie se pyšní i několika památkami UNESCO, ke kterým patří geopark na ostrově Langkawi, nebo Národní park ostrova Borneo. Exotická Malajsie svou krásnou přírodou konkuruje vyhlášeným Seychellám. Oproti nim je ale klidnější a levnější.

 

Čarovná příroda

 

Poznávejte

Malajsie je překvapivá země kontrastů. Čistá příroda dominuje i mezinárodnímu letišti v Kuala Lumpur, které je právem přezdívané jako nejzelenější letiště světa. Moderní technologie vyrůstá doslova uprostřed džungle. Ve městech vás překvapí majestátné mrakodrapy, skvělá infrastruktura a luxusní resorty, na ostrovech zase samota, klid a blízkost k tradicím. Malajsie nabízí své i milovníkům historie - muzea odhalují kořeny pro nás exotické kultury, kostely, chrámy a mešity jsou úkazem, že i v zemi mnoha náboženství lze žít ve vzájemném respektu. Unikátem, který stojí za podívanou, je sedmikilometrový most na ostrov Penang. V hlavním městě Kuala Lumpur se nevyhnete pohledu na Petronas Tower. Velmi oblíbený je také Sky Bridge na ostrově Langkawi, po kterém se můžete projít doslova v oblacích.

 

Krásná města

 

Zajímavá místa

 

Relaxujte

Ať už vás láká lenošení na pláži, nebo aktivní dovolená, uděláte dobře, když během své návštěvy zkombinujete více destinací. Až vás unaví ruch hlavního města Kuala Lumpur, vydejte se objevovat klidnější ostrovy s krásnými plážovými destinacemi. Na ostrovech se nechte pohltit místním životním rytmem. Domorodí obyvatelé tolik nespěchají a mnohem víc si užívají života. Objevovat můžete mořské dno i deštné pralesy ve vnitrozemí, kde ve svém přirozeném prostředí žijí orangutani. Pro golfisty je Malajsie jako stvořená. Golfová tradice se tu píše již od konce 19. století a vybírat můžete z bezmála 200 krásných hřišť. Dokonale navržená hřiště umocňují krásu malajsijské přírody a vy se budete cítit jako objevitelé ukrytého ráje.

 

Krásné pláže

 

Okouzlující destinace

 

 

Golfová hřiště

 


Zájezdy destinace Malajsie

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog