info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
OUTRIGGER MAAFUSHIVARU MALDIVES RESORT *****

Dovolená - Jižní ari atol

OUTRIGGER MAAFUSHIVARU MALDIVES RESORT *****

Outrigger Maafushifaru se pyšní překrásnou lagunou, skvělými službami a jedním z nejlepších poměrů ceny a kvality ze všech maledivských ostrovů...

Poloha

Maafushivaru Maldives se nachází na nedotčeném atolu South Ari a nabízí hostům idylický ostrovní zážitek, který ztělesňuje vše, o čem člověk sní, když myslí na Maledivy. Maafushivaru, ostrov o délce přes 350 metrů, je částečně zastíněn bujnou vegetací obklopenou bílými plážemi sousedícími s nádherným útesem, který je domovem velkého množství ryb.

Vybavení hotelu

K vybavení resortu patří nekonečný bazén, butique, knihovna s posezením a možností hraní stolních her, wifi připojení k internetu na celém ostrově zdarma, nabídka potápění, šnorchlování, výletů apod. Medical centre je dostupné 20 minut lodí na sousedním ostrově Dhangethi.

Vybavení pokoje

Vyberte si svou svatyni s nepřerušovaným výhledem na bílou písečnou pláž nebo nekonečnou tyrkysovou lagunu. Užijte si vily plně vybavené vymoženostmi a moderním luxusem, které vám umožní užít si relaxační pobyt v srdci přírody. Moderní vily umístěné na pláži nebo nad vodou jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou s DVD přehrávačem a dokovací stanicí pro iPod. Součástí je také venkovní terasa a prostorná koupelna s vanou a sprchou. K dispozici je rovněž kávovar.

Stravování

Hosté si mohou dopřát řadu zážitků při jídle a ochutnávání vína. V restauracích a kavárnách, jako je Cuisine Gallery, nabízí rezort pokrmy různých světových kuchyní. Navštívit můžete Moodhu Grill, Tapas, Ocean Cafe, Oishii, Library Lounge a Water Bar.

Sport a zábava

Hosté se zde mohou věnovat rybaření, potápění a šnorchlování. V přímořském wellness centru si můžete objednat relaxační masáže. K dispozici je také venkovní bazén s vyhrazenou částí pro děti. Spojte svou vnitřní krásu s krásou krajiny. Oáza Spa je individuálně navržená tak, aby vám pomohla realizovat váš konečný stav pohody. Zdejší typická produktová řada, Voya a Yonka, používá ručně sklízené mořské řasy k poskytování organických ošetření hotelovým hostům, které dobře ladí se zdejším prostředím. Ve Spa naleznete také plně vybavenou tělocvičnu, která vám pomůže udržovat se v kondici, i když jste na dovolené.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Ari Atol / OUTRIGGER MAAFUSHIVARU MALDIVES RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog