info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND *****

Dovolená - Jižní ari atol

CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND *****

Poloha

Luxusní resort Conrad Maldives Rangali Island nachází uprostřed překrásné laguny na jižním Ari atolu, cca 90 km od letiště Male (cca 30 minut hydroplánem).

Vybavení hotelu

​V resortu naleznete 7 restaurací, 3 bary, vinný sklep (přes 30 000 lahví vín), butik, bazén, knihovnu, prádelnu, možnost připojení k internetu.

Vybavení pokoje

Conrad Maldives Rangali Island má 35 plážových vil (150m2), 44 deluxe plážových vil (300m2) – s privátním bazénem, 21 spa vodních vil (150m2), 28 vodních vil (74m2), 12 superior vodních vil (74m2) – s vířivkou na terase, 6 deluxe vodních vil (115m2), 2 premier vodní vily (119m2) – s vířivkou v koupelně a na terase, 2 sunset vodní vily (250m2) – s privátním bazénem a vířivkou, 2 ložnice. Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, LCD televize se satelitními programy, DVD a CD přehrávač, mini bar, trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, přístroj na přípravu čaje a espressa. Obsluha na pokoji 24 hodin. V sunset vodních vilách se nachází prosklená podlaha.​

Stravování

​V Conrad Maldives Rangali Island resortu mají hosté možnost vyzkoušet jednu ze 7 restaurací, mezi nimi je i první podvodní restaurace na světě.

Sport a zábava

​Hosté si mohou vybrat ze široké škály sportu a zábavy, jako je například bazén, lázně, posilovna, jóga, aerobik, meditace, pilates, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, potápěčská škola, centrum vodních sportů, prádelna,disko, živá hudba, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření a další…).

Náš názor

​Ostrov s krásnou lagunou, vhodný pro náročnější klienty, výborné služby.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Ari Atol / CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog