info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
NIRAAMAYA RETREATS SURYA SAMUDRA *****

Dovolená - Kerala

NIRAAMAYA RETREATS SURYA SAMUDRA *****

Poloha

Toto útočiště na pláži Kovalam, posazené na dramatickém okraji útesu obklopeného odlehlými plážemi, oslavuje jeho přirozené prostředí. Toto útočiště Kerala Ayurveda je součástí Relais & Châteaux a je poseta tradičními domky z keralitského dědictví, které se nacházejí ve stínu svěžích kokosových palem. Ať už u bazénu nebo v restauracích, hosté ubytovaní zde si mohou vychutnat nádherný výhled na Arabské moře v jednom z nejzachovalejších míst jižní Indie. Kovalam je klidná rybářská vesnice v Kérale, obklopená srpkovými plážemi a blaženě kymácejícími se palmami.

Vybavení hotelu

Café Samsara je celodenní restaurace s výhledem na moře, která nabízí kombinaci globální, keralské a panindické kuchyně. Essence je vynikající speciální restaurace na útesu, která nabízí eklektickou řadu večerních specialit, jihovýchodní Asie, mořských plodů, kebabů a grilovaných pokrmů. Madira bar nabízí domácí i mezinárodní likéry podávané ve formě barevných koktejlů a mocktailů, široký výběr vín, piv. Bar u bazénu představuje ideální způsob, jak si odpočinout s výhledem na horizont a Arabské moře.

Vybavení pokoje

Niraamaya Retreats Surya Samudra nabízí celou řadu ubytování, která jemně kombinují tradiční obydlí s moderním bydlením. Surya Samudra má 31 chat postavených v tradiční keralitské architektuře rozložených v zahradách na útesu s výhledem na Arabské moře. Pokoje jsou kombinací zvětralého dřeva a moderního luxusu a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi kouzlem starého světa a moderním komfortem. K jejich vybavení patří koupelna/WC, klimatizace, wifi připojení k internetu zdarma, televize, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a telefon.

Sport a zábava

Oceněné lázně Niraamaya uznávané jako jedno z nejlepších ayurvedských míst v Indii vás omladí v mysli, těle i duši. Životní tempo zde je neuvěřitelně klidné a zaměřuje se na pohodu, s každodenní jógou, nádhernými lázeňskými procedurami a výběrem ájurvédských wellness programů. Surya Samudra nabízí výběr z 5, 7, 14 a 21 denních ájurvédských wellness programů. Nejoblíbenější je základní program, který je vhodný pro všechny hosty a zahrnuje pouze 90 minut denních ayurvedských lázeňských procedur a každodenní lekci jógy. Mezi další pohlcující programy patří detoxikace a hubnutí.Cena zahrnuje:

* 7nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kerala / NIRAAMAYA RETREATS SURYA SAMUDRA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog