info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CARNOUSTIE AYURVEDA & WELLNESS RESORT *****

Dovolená - Kerala

CARNOUSTIE AYURVEDA & WELLNESS RESORT *****

Poloha

Luxusní resort Carnoustie se nachází v indickém státě Kerala v oblasti jezer a propojených kanálů v délce 900 kilometrů, která ústí do Arabského moře.

Vybavení hotelu

Carnoustie je oáza pro Vaše tělo i duši uprostřed 25 akrové tropické zahrady u krásné písečné pláže. K dispozici Vám je zde restaurace, bazén, lékařské centrum a spa.

Vybavení pokoje

V resortu se nachází celkem pět typů zahradních vilek, které nabízí svým hostům dokolané soukromí a prosto pro meditaci a relaxaci. Základním typem je tzv. Akund Deluxe Villa, která má 102 metrů čtverečních, velkorysou ložnici, obývací část, koupelnu a prostornou terasu s přístupem do menšího privátního bazénu. Celou vilku obklopuje hustá zeleň s krásnými květinami. Ve vilce je mj. k dispozici wi-fi připojení. Dražší typy vilek Malika, Zukra, Punang se liší rozlohou a velikostí bazénu.

Stravování

Stravování je formou plné penze s tím,že přesný jídelníček Vám sestaví Váš lékař po Vašem příjezdu.Veškeré zdroje, které používá Carnoustie ve své kuchyni, pocházejí z hotelové zahrady. Vše je naprosto organické, od ovoce přes zeleninu až po koření. Hotelé restaurace Ida a Chimera nabízejí mezinárodní, jihoindickou a indickou kuchyni, Chimera je zároveň specializovanou rybí restaurací. Resort nenabízí alkoholické nápoje.

Sport a zábava

Hlavním sportem je zde jóga a zábavou meditace :-) Ještě před Vaším příjezdem si zvolíte hlavní cíl Vašeho pobytu a vyberete si balíček omlazení, balíček očištění a detoxikace, kůru zaměřenou na redukci váhy, antistresový balíček či balíček proti stárnutí, přičemž je možná i kombinace každého z nich v různé délce. Po příjezdu Vás čeká celková diagnostika u lékařského personálu, po níž jsou stanoveny individuální postupy od stravy přes cvičení až po terapie. Každý den také probíhá konzultace s lékařem. Kromě meditací a cvičení ještě doporučujeme vyjížďku na luxusním hotelovém houseboatu po síti kanálů (8 km od resortu), či představení starobylých tanců či ukázky bojového umění "kalari". Kalari je jedno z nejstarších bojových umění na světě (300 př.n.l.) a je využíváno i při léčbě jako speciální metoda. Uvádí totiž do pořádku 64 bodů našeho těla, jež mají osudový vliv na jeho fungování. V nedalekém okolí je vesnice, kam si můžete zajet na kole. Jen 12 kilometrů od resortu narazíte na ptačí rezervaci, kláštery, křesťanské, hinduistické a židovské chrámy a pozůstatky architektury koloniálních časů.Cena zahrnuje:

*leteckou dopravu s Emirates Praha-Cochin-Praha přes Dubaj v ekonomické třídě
*14x ubytování ve vile Akund Deluxe Villa s plnou penzí
*privátní transfery letiště-hotel-letiště
*denně ayurvedická procedura (tj. třítýdenní balíček) v délce 60-90 minut dle doporučení lékaře
*denně terapeutická léčba, přírodní procedury nebo akupunktura v délce 45-60 minut
*denně konzultace s lékařem
*zdarma veškeré léky předepsané lékařem
*individuální ayurvedický dietní plán dle doporučení lékaře
*denně jóga a meditace dle doporučení lékaře
*denní konzumace či užití detoxikačního čaje, čisticího gelu Gut, himálajského a bílého čaje
*jednu společnou vyjížďku lodí v Alappuzha dle volných kapacit a počasí
*anglického překladatele při konzultacích s lékařem


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kerala / CARNOUSTIE AYURVEDA & WELLNESS RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog