info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
NAMALE RESORT & SPA *****

Dovolená - Vanua levu

NAMALE RESORT & SPA *****

Poloha

Luxusní resort Namale Resort & Spa, Fidži se majestátně tyčí na sopečných skalách, odkud nabízí úchvatný výhled na ohnivě červené fidžijské západy slunce nad tyrkysovými vodami Koro moře.

Vybavení hotelu

Když se probudíte v Namale Resort & Spa na Fidži, pulzující buben Lali oznamuje začátek snídaně a začátek nového dne.

Vybavení pokoje

19 luxusních vil je umístěno do 525 akrů tropických zahrad. Každý pokoj má veškeré vybavení, od plyšových postelí po klimatizaci, zatímco větší vily se mohou pochlubit výhodami, jako jsou kulečníkové stoly a soukromá kina. Ale kdo by chtěl zůstat uvnitř vilky, když jste na tak krásném místě jako Fidži?

Stravování

Když budete mít hlad, mohou zaměstnanci hotelu Namale uspořádat jídlo, které se podává v jedné ze dvou restaurací nebo kdekoli chcete. Dopřejte si soukromý jídelní zážitek během svého pobytu (v závislosti na počasí a dostupnosti) na místech tak rozmanitých jako soukromá pláž, útes s vířivkou ve tvaru srdce, vedle soukromého vodopádu nebo v mořské jeskyni při svíčkách.

Sport a zábava

Tento luxusní butikový resort určený pouze pro dospělé nabízí každý den oslnivou škálu aktivit. Vydejte se na potápění v nádherném Koro moři s bohatým mořským životem, od korálů po žraloky. Poté se projeďte na koni po písečné pláži nebo si odpočiňte v lázních. K dispozici je dokonce i devítijamkové golfové hřiště.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vanua Levu / NAMALE RESORT & SPA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog