info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MELIA VARADERO *****

Dovolená - Varadero

MELIA VARADERO *****

Poloha

​Tento komfortní hotel vypadající jako mořská hvězdice je postaven na jedné z nejatraktivnejších pláží celé Kuby. Patří mezi nejpopulárnejší kubánské hotely. Dojem ráje dotváří exotická flóra, kterou je hotel obklopen.

Vybavení hotelu

​Hosté si mohou vybrat některou z 5-ti restaurací, 4 bary, 2 venkovní bazény a bazén pro děti. Jedna z restaurací podává jídla z mořských plodů a kubánská restaurace typická národní jídla. Každý večer se koná pestrá hudební a taneční show. K dispozici je dále kulečníkový bar, bazénový bar a 24 hodinový provoz kavárny. V hotelu jsou různé obchůdky a butiky, cestovní kancelář, směnárna, konferenční a jednací sály, obchody se suvenýry, zlatnictví, kadeřnictví, čistírna oděvů, masáže a služba lékaře. Organizují se zde plážové soutěže, k dispozici jsou potřeby pro vodní sporty, je možná i jízda na koni. Součástí hotelu je rozlehlá zahrada, soukromé parkoviště a půjčovna vozidel.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, vysoušečem vlasů, ledničkou, trezorem, koupelnou a WC. Pokoje mají terasu nebo balkon s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady.

Stravování

​all inclusive

Sport a zábava

​10 minut chůze od hotelu se nachází golfový klub s 18-ti jamkovým golfovým hrištěm. Využívat lze vířivky, lehátka a slunečníky, tenisové dvorce, fitness, volejbalové a basketbalové hriště, plážové a vodní sporty. Během dne a večer se organizují sportovní animační programy.

Náš názor

​Tento hotel doporučujeme milovníkům golfu. Společenské a obchodní akce, svatby a svatební cesty.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Varadero-Praha v nejnižší knihovací třídě
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu (Kuba bezpodmínečně vyžaduje uzavření cestovního pojištění pro hrazení léčebných výloh na celou dobu pobytu)
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* vstupní turistickou kartu (nutné vyřídit před odletem, na letišti po příletu již nelze)
* transfery z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Varadero / MELIA VARADERO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog