info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MELIA LAS AMERICAS (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Dovolená - Varadero

MELIA LAS AMERICAS (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Poloha

Hotel se nachází u pláže Varadero, přímo u nově postaveného golfového hřiště, 35 km od letiště ve Varaderu.

Vybavení hotelu

Resort s velmi soukromou a přátelskou atmosférou tvoří 4 podlažní budovy s výtahy, bazénem a 250 pokoji spolu s dalšími 90 samostatnými bungalovi. Hostům je zde k dispozici pět restaurací, bar u bazénu, lobby bar a piano bar. Hosté mohou využít také služeb kadeřníka a shuttle servis do ostatních hotelů řetězce Las Américas. Ke zpříjemnění Vašeho pobytu jistě přispějí 4 sladkovodní bazény, fitness centrum, relaxační a kosmetické centrum, široká nabídka vodních sportů a 18-ti jamkové golfové hřiště.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje nabízejí krásný výhled na moře, pláž, zahrady, bazén nebo golfové hřiště. Jsou krásně zařízené a nabízejí veškery komfort a pohodlí. Pokoje jsou standardně vybavené klimatizací, plně zařízenou koupelnou/WC, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, minibarem (doplnění každý den-voda, nealko nápoje a pivo), trezorem, žehličkou a žehlicím prknem. Kategorie pokojů: 141 Standard pokojů (30 m²) 59 Standard pokojů s výhledem na moře (30 m²) 15 Junior Suites (60 m²) Deluxe Romance Suites (80 m²) Deluxe Romance Suites s výhledem na moře (85 m²) 2 Deluxe Master Golf Suites (80 m²) 2 Presidential Deluxe Suites (90 m²) 70 Bungalows Junior Suites (85 m²) 12 Bungalows Suites (85 m²) 8 Bungalows Master Suites (175 m²)

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, občerstvení formou snacku po celých 24 hodin, alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby po celých 24 hodin, možnost večeří v restaracích a la carte (nutné předem rezervovat, omezeno kapacitou), pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealko nápoje), nemotorizované vodní sporty na pláži (katamarány,kajaky, šlapadla), aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, posilovna, sauna, jacuzzi, animační programy (sportovní a zábavní aktivity v denních i večerních hodinách).

Sport a zábava

Hosté mohou využít řadu nabízených aktivit jak sportovních tak relaxačních. Sladkovodní bazény, salon zdraví a krásy, fitness centrum, Club House, sportovní zařízení jako např. 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, deskové hry k dispozici v Club Housu, golfové hřiště Varadero Golf Club – pouhých 10 metrů od Meliá Las Américas.

Náš názor

Ideální hotel pro klienty, kteří mají rádi golf a klidné prostředí určené pouze pro dospělé (hotel neubytovává děti do 18 let). Atmosféra hotelu vyzařuje smyslnost tohoto krásného ostrova.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

Hotel akceptuje pouze osoby starší 18 let !Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Varadero-Praha v nejnižší knihovací třídě
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou .

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu (Kuba bezpodmínečně vyžaduje uzavření cestovního pojištění pro hrazení léčebných výloh na celou dobu pobytu)
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* vstupní turistickou kartu (nutné vyřídit před odletem, na letišti po příletu již nelze)
* transfery z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Varadero / MELIA LAS AMERICAS (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog