info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
JUMEIRAH MALDIVES OLHAHALI ISLAND *****

Dovolená - Severní male atol

JUMEIRAH MALDIVES OLHAHALI ISLAND *****

Poloha

Luxusní resort, se nachází na severním Male atolu a ubytovat se zde můžete v oslňujících vilách umístěných kolem ostrova či nad vodou. Resort vyniká svou moderní architektonickou vizí.

Vybavení pokoje

Kolem ostrova jsou umístěny nádherné moderní dvoupodlažní vily nad vodou a na pláži, z nichž každá má soukromou střešní terasu a nekonečný bazén s růžovým okrajem, který se bez problémů mísí s teplými bledě modrými vodami. Zde se dny tráví pod maledivským sluncem zalité luxusem. 67 dvoupodlažních moderních vil se dělí do 8 různých kategorií. Všechny mají vlastní soukromý bazén, terasu a přímý přístup do neuvěřitelně modré laguny. Ke standardnímu vybavení patří: * vana, dešťová sprcha, župany, pantofle, vysoušeč vlasů ... * pracovní stůl pro práci na dálku * kolekce toaletních potřeb LUX* * plně zásobený minibar, kávovar, neperlivá a perlivá voda * venkovní terasa s posezením a lehátky * střešní terasa s lehátky, jídelní stůl pod širým nebem, slunečník * veškerá technologie (wifi, iPTV, nabíjecí stanice, ozvučení, dálkově ovládané závěsy ...)

Stravování

Perfektní útočiště políbené sluncem se skládá z okamžiků - a mnoho z těch nejpamátnějších je, když se sejdete u stolu. Ať už je to uvolněný půvab nebo intimně luxusní, v restauracích LUX* je vše úžasně smyslové - od poutavých interiérů až po skutečně kultivovanou kuchyni. Ostrovní ráj, kde - od laguny po bazén - má každý stůl výhled, vždy je k dispozici příjemný koutek, který vyhovuje vaší náladě. Nechte se kreativně naladit pomocí degustačního menu nebo si užijte krásné noci, abyste si vytvořili nové obzory s místními oceněnými kuchaři - ať už při svíčkách nebo měsíčním světle, objevíte také nejkouzelnější stádia romantiky pro zvláštní příležitosti. Restaurace GLOW je místem, kde se setkáte s mezinárodní, kreativní kuchyní. Podnik INTI vás zavede na lahodnou výpravu přes Peru a Japonsko. Nejvytříbenější chutě uspokojíte v restauraci Barium. A Beach Rouge vám poskytne nezapomenutelný zážitek s nohami v písku při mořském vánku. Café LUX* a a rafinovaný Glow Bar doladí chutě ostrova do svěžích tónů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Severní Male Atol / JUMEIRAH MALDIVES OLHAHALI ISLAND *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog