info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LE DOMAINE DE L´ORANGERAIE ****

Dovolená - Ostrov la dique

LE DOMAINE DE L´ORANGERAIE ****

Poloha

​Komplex je situován v severní části ostrova La Dique. Jeho umístění v krásné tropické zahradě, výhled na tyrkysově modrou lagunu, místní architektura a všudypřítomná “Zen”  atmosféra vytvářejí okouzlující, tiché a klidné útočiště. V blízkosti se nachází nádherná pláž Anse Severe.

Vybavení hotelu

​Hotel nabízí ubytování v 20 zahradních vil, 20 zahradních suite residence, 31 vil Charme, 3 vily Charme Elegance a 1 presidentskou vilu. K dispozici recepce, business centrum, WIFI připojení na internet, fax, telefon, pokojový servis, prádelna a žehlička (na požádání), zapůjčení kol (zdarma), pláž s vybavením pro vodní sporty, restaurace, bar, coffee shop, SPA. Možnost dětské postýlky, místnost se sprchou pro pozdní “check-out”.

Vybavení pokoje

Každá vila má své jedinečné rysy a zen styl, který je prosvětlen zemitými tóny interiérového designu. Pět různých a diskrétních kategorií se nachází ve výjimečném přírodním prostředí a vytváří jedinečný okouzlující zážitek. Všechny vily mají k dispozici výrobky Nourish By Nature vyrobené na Seychelách a jsou 100% přírodní. Děti od 4 let jsou vítány pouze v našich zahradních vilách a rezidencích Garden Suite.

Stravování

​Snídaně

Sport a zábava

​V hotelu je možnost zapůjčení kol a vybavení pro vodní sporty zdarma. Pláž hned před hotelem je ideální k relaxaci, slunění a plavání v průzračně čisté vodě, pro šnorchlování a potápění. Možnost výletů lodí na okolní ostrovy.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov La Dique / LE DOMAINE DE L´ORANGERAIE ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog