info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LA DIQUE ISLAND LODGE ****

Dovolená - Ostrov la dique

LA DIQUE ISLAND LODGE ****

Poloha

Hotel La Digue Island Lodge je jedním z nejunikátnějších a nejstarších zařízení na Seychelách - obklopený svěží zelení a soukromým úsekem pláže. Tento hotel, který se nachází v srdci 17,51 akrů rozlehlých pozemků na Anse Reunion, je časem prověřeným zařízením se svým ikonickým Žlutým domem – který přesahuje tradice a způsob života ostrova. Jedinečné prostředí svěže zelených zahrad květin, keřů a palem nacházející se přímo u břehu poskytuje všem hostům okouzlující dovolenou. Uvolněte se a odpočiňte si! Nechte všechna svá elektronická zařízení doma a užijte si digitální detoxikační zážitek – v souladu s přírodou!

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, směnárna, obchod se suvenýry, diving centrum, prádelna, bazén, restaurace, bar u bazénu a snach bar u bazénu. Hotel poskytuje zdarma polodenní výlet lodí a šnorchlování na okolní ostrovy. Vybavení na šnorchlování neposkytuje. Všichni hoteloví hosté mají zdarma vstup do rezervace L´Union. Samozřejmě nesmíte vynechat návštěvu jedné z nejkrásnějších pláží na světě „Anse Source D´Argent“, která se nachází v rezervaci L´Union.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, SAT-TV, IDD telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem a příslušenstvím pro přípravu kávy nebo čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. V žádném jiném hotelu na Seychelách neberou přípravu kreolské kuchyně tak vážně jako v La Digue, proto si nenechte ujít návštěvu místní restaurace s písečnou podlahou.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

FIRST MINUTE - sleva 15% z ceny ubytování uplatněná nejpozději 60 dní před odletem

  SEASONAL OFFER - sleva 15% z ceny ubytování v Garden Chaletu - platí pro pobyty 1.11.-15.12.2014, 15.1.
  • 1.3.2015 a 15.5.-1.7.2015  NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

  Ostrov La Dique / LA DIQUE ISLAND LODGE ****

  kód kontroly
  Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
  Hotely v okolí
  Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
  Chci dostávat informace o novinkách
  Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
  Podělte se s námi o vaše zážitky
  z cest na našem blogu

  vaše zážitky z cest na našem blogu
  Sledujte nás na sociálních sítích


  Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
  Nechte si zaslat katalog
  Nechte si zaslat katalog