info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LAUCALA ISLAND *****

Dovolená - Taveuni

LAUCALA ISLAND *****

Poloha

Lucala Island Resort se rozprostírá na exkluzivních 3500 akrech půdy, na severním cípu soukromého ostrova Laucala, Fiji. Resort se nachází uprostřed kokosových plantáží, písečné pláže, bohatých zelených strání a dech beroucích přírodních krás.

Vybavení hotelu

Resort nabízí 25 krásných, tradičních, komfortních, pohodlně vybavených apartmánů. Kolekce pěti restaurací a barů nabízí chutné pokrmy západní, asijské a místní kuchyně. Delikatesy jsou převážně inspirované přírodou a jsou připravované místními i mezinárodními šéfkuchaři. Hostům jsou zde k dispozici krásné místní lázeňské centrum s relaxačními a omlazujícími procedurami, fitness centrum, soukromý přístav, kaple, programy pro děti a na vyžádání služba hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Plantation Villa s jednou či dvěmi ložnicemi a vlastním bazénem s přímým vstupem na pláž nabízí prostornou koupelnu, venkovní sprchu, venkovní terasu pro odpočinek a relaxaci a prostorný venkovní prostor pro romantické stotolování přímo pod hvězdami. Seagrass Villa s jednou či dvěma ložnicemi nabízí nevšední kombinaci obrovského prostoru, výhradně navržené interiéry, přírodní materiály a luxusní komfort s inspirativní atmosféru pro milovníky přírody. Velký venkovní jídelní pavilon přímo vybízí pro romantické večeře pod hvězdami. Naleznete zde jóga terasu s výhledem na oceán a soukromý bazén. Z vily je přímý přístup na pláž s velmi dobrými podmínkami pro šnorchlování. Vila nabízejí velký soukromý prostor 3, 000 m2 skládající se z prostorné ložnice, obývacího pokoje (s plochou obrazovkou, minibarem, Bose audio systémem, dokovací stanicí pro IPod, mobilním telefonem), koupelnu se samostatnou sprchou a vanou a venkovní sprchou. Plateau Villy s jednou či dvěma ložnicemi se nachází ve stráních Nawi Hill. Tyto vily nabízejí nezapomenutelný výhled na moře a okolní ostrovy. Dále venkovní bazén pro příjemné osvěžení, stinnou zahradu s venkovní sprchou, venkovní pavilon umožňující romantické večeři pod hvězdami a jóga terasu s výhledem na kokosové plantáže. Peninsula Villa s jednou ložnicí se nachází na vlastním poloostrově a je nejintimnějším místem v resortu s nádherným výhledem do okolí.Tato Vila nabízí vlastní bazén a soukromou pláž, jež zaručí svým hostům exkluzivní a naprosto ničím nerušené soukromí. Samostatný pavilon s obývacím pokojem a ložnicí je posazený přímo na útesu s výhledem na oceán. Unikátní dřevěné schodiště (84 schodů) vede na okouzlující soukromou pláž. Overwater Villa - prostorná vodní vila nabízí bohatý venkovní prostor na víceúrovňových terasách nad vodou, rozlehlý nekonečný bazén, venkovní sprchy a jídelní pavilon. K dispozici je zde soukromé molo pro soukromé výlety lodičkami. Hilltop Villa se nachází na kopci s výhledem na celý ostrov. Nabízí tři individuální volně stojící budovy s vlastním soukromým bazénem. Venkovní jídelní pavilon poskytuje hostům možnost vyzkoušet si stolování pod širým nebem s nádherným výhledem.

Pláž

Nádherná písečná pláž přímo v resortu.

Sport a zábava

Resort nabízí široký kaleidoskop sportovních a kulturních aktivit. Potápění v jedinečném podmořském světě, výlety do deštného pralesa, vyjížďky na koních, surfování, golf na 18ti-jamkovém mistrovském hřišti nebo setkání s místními umělci.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Nadi-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, privátní transfery z/na letiště, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce. Dále uvedené ceny zahrnují: plnou penzi s výběrem v 5 restauracích, víno Laucala, nápojové menu s výběrem ve všech barech (s výjimkou premiového vinného lístku), nápojový bar ve vilách, večeři na pokoji, golf (nezahrnuje placené lekce), vodní sporty (potápění, surfing, plachtění, jet boat), jízdu na koni, tenis, jednu proceduru denně v místním spa centru dle vlastního výběru, každodenní služby čistírny a prádelny, internet.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* návštěvnické vízum (obdržíte po příletu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Taveuni / LAUCALA ISLAND *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog