info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INTERCONTINENTAL DANANG SUN PENINSULA RESORT *****

Dovolená - Da nang

INTERCONTINENTAL DANANG SUN PENINSULA RESORT *****

Vybavení hotelu

InterContinental Danang Sun Peninsula Resort nabízí několik restaurací, jako je uznávaný La Maison 1888. Jedná se o luxusní ubytování se soukromou pláží, velkým venkovním bazénem, wellness a nádherným výhledem na oceán.

Všechny pokoje jsou luxusně zařízené a mají soukromé balkony. Rezort poskytuje vily u pláže, které jsou situované mezi nádherné balvany na úpatí hor a mají vlastní bazén, opalovací terasu a luxusní koupelnu. Některé pokoje mají masážní vanu a soukromý jídelní pavilon nabízí nádherný výhled na oceán.

Rezort leží 45 minut od letiště Danang, 30 minut od turistické atrakce Marble Mountains, 25 km od muzea Cham a 45 km od císařského města Hue, starého města Hoi An a ruin chrámu Můj syn, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

Můžete navštívit světoznámý golfový klub Montgomerie Links nebo si zahrát v golfovém klubu v Danang. V rezortu se můžete věnovat cyklistice, rybaření, pěší turistice a řadě dalších aktivit. Na požádání lze zajistit také masáže a různé tělové procedury ve wellness. K dispozici je také moderní fitness centrum.

V restauraci Citron si můžete v soukromých kabinách 100 metrů nad mořem vychutnat vietnamské speciality. Pohodový kulinářský zážitek u moře vás čeká pokud navštívíte Barefoot a ochutnáte grilované maso a čerstvé plody moře s koktejly a vínem. Buffalo Bar nabízí ročníkové šampaňské a prémiové ručně ubalené doutníky.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Da Nang / INTERCONTINENTAL DANANG SUN PENINSULA RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog