info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOTEL VILLA HONEGG *****

Dovolená - Ennetbürgen

HOTEL VILLA HONEGG *****

Poloha

Boutikový Hotel Villa Honegg je výjimečný 5hvězdičkový hotel typu superior v samém srdci Švýcarska. Villa Honegg, umístěná vysoko nad Lucernským jezerem, nabízí exkluzivní vybavení a představuje jedinečnou nabídku. Vila v secesním stylu na Bürgenstocku byla postavena v roce 1905 a znovuotevřena v roce 2011 po kompletní rekonstrukci, která úspěšně zachovala její historické kouzlo. Do hor a k Lucernskému jezeru se z hotelu dostanete bez velkého úsilí.

Vybavení hotelu

Díky svým luxusním pokojům, vyhřívanému venkovnímu bazénu a panoramatické terase nabízí Villa Honegg hostům spoustu příležitostí k odpočinku a relaxaci.

Vybavení pokoje

23 pokojů a apartmánů nabízí spoustu soukromí, klidu a pohodlí ve fenomenálním horském prostředí. Díky příjemné směsici přírodních materiálů, vytváří výzdoba a vybavení příjemné prostředí podporující relaxaci a pocit pohody.

Stravování

Vychutnejte si prvotřídní jídlo ve stylově zařízené restauraci nebo na terase s výhledem na Lucernské jezero. Hotelová kuchyně, oceněná 14 body Gault-Millau, se zaměřuje na sezónní suroviny z místních zdrojů. Večerní návštěva restaurace je jedinečným zážitkem bez ohledu na roční období. Dopřávejte si vynikající pokrmy připravované z regionálních a sezónních surovin, které místní dodavatelé vyrábějí podle nejvyšších standardů kvality s vášní pro zemědělství. Můžete si také pochutnat na ovoci, zelenině, bylinkách a medu, které si pěstuje a vyrábí sám hotel.

Sport a zábava

Lázně v Hotel Villa Honegg jsou jedním z nejúžasnějších wellness zařízení ve Švýcarsku. Ponořeni do vyhřívaného venkovního bazénu o teplotě 34 °C je zážitkem v každém ročním období, a to i díky fenomenálním výhledům na okolní hory a jezero nebo na moře mraků v údolí pod ním. Interiér lázní je příjemně relaxační. Krytý bazén s lehátky a panoramatickými okny se může pochlubit protiproudým plaveckým systémem. Má také relaxační podvodní hudbu. Samotné lázeňské centrum těží ze stylového vybavení a široké škály kosmetických procedur. Dopřejte si relaxační finskou saunu vyhřátou na 90 °C nebo parní lázeň s 45 °C. Hotelové exkluzivní fitness centrum je vybaveno nejmodernějšími stroji Technogym. Vybavení je k podpoře vytrvalosti, kardiovaskulárního zdraví, síly (Power Plate) a rovnováhy mysli a těla (kineze) a je navrženo tak, aby zrychlil puls v obou slova smyslech.Cena zahrnuje:

* 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji classic
* snídani formou a´la carte
* vstup do Spa centra
* místní taxy


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ennetbürgen / HOTEL VILLA HONEGG *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog