info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ ****

Dovolená - Golf česká republika

GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ ****

Poloha

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště. V osmnácti budovách nabízí 135 luxusních dvoulůžkových pokojů. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu. Vychutnejte si příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy naší kuchyně, prostě přijeďte relaxovat. Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště. Zabezpečíme i výlet do Prahy. Podrobnější informace naleznete v sekci "Hotel - Další aktivity".

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje (133) a apartmány (2) se nacházejí v zámeckém hotelu a dalších čtyřech přilehlých rekonstruovaných budovách, nazývaných Creek House, Steak House, Forrest House a Garden House. Nově postaveny byly tzv. Golf Houses. Nabízejí komfortní ubytování jak pro golfové hráče, tak i pro jiné návštěvníky resortu. Jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, vanou příp. sprchou, televizí včetně satelitu, minibarem a trezorem.

Stravování

V areálu Golf Resort Konopiště nalezneTe dvě restaurace. V centrální budově – zámečku, se nachází restaurace Tee No. 19 a u hlavního parkingu pak restaurace Steak House St. Florian. Obě restaurace nabízí kulinářský zážitek zaměřený na evropskou, ale zejména tradiční českou kuchyni doprovázenou širokým výběrem kvalitních vín. Restaurace Tee No. 19 se nachází přímo v srdci areálu – v zámečku. V příjemném zámeckém prostředí z 19. století restaurace nabízí výbornou kuchyni se zaměřením na českou klasiku, ale také speciality jiných kuchyní. Výborné jídlo doprovází široká nabídka vín. Restaurace disponuje velkou terasou, ze které je nádherný výhled na jamku č.10 Radeckého hřiště. Restaurace Steak House St. Florián se nachází ve zrekonstruované, původně hospodářské budově, která patřila k panství. Je primárně určena pro pořádání akcí, jako velkých turnajů, školení, firemních večírků, svateb apod. Kuchyně se vždy přizpůsobí přání klienta pro danou akci. Výborné jídlo doprovází široká nabídka vín. Restaurace disponuje velkou krytou terasou.

Sport a zábava

Mimo golfu nabízí Golf Resort Konopiště také další volnočasové činnosti v blízkosti areálu. Jsou schopni pro skupiny i jednotlivce zcela zabezpečit "na klíč" anebo zprostředkovat kontakt na provozovatele těchto aktivit. Jedná se o prohlídky blízkých zámků Konopiště, Jemniště, tématický výlet do Prahy, návštěvu (s ochutnávkou) nedaleko situovaného Velkopopovického pivovaru. Pro sportovně založenější let balonem nebo malým letadlem. Taktéž je možno si pronajmout na vyjížďku soukromou jachtu na nedaleké Slapské přehradě. Pro zájemce o střelbu zajistíme parkurovou střelnici (asfaltové terče). Benešovsko svým profilem krajiny přímo vyzývá k procházkám, projížďkám na kolech či na koních.Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* neomezený golf na hřištích Radecký, d´Este a Public course
* vstup do wellness zóny zdarma

Cena nezahrnuje:

* golf cart 750,-Kč /den


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ČESKÁ REPUBLIKA / GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog