info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HOTEL POD KOKŠÍNEM ***

Dovolená - Česká republika

HOTEL POD KOKŠÍNEM ***

Poloha

Hotel "Pod Kokšínem" byl vystavěn v rozmezí let 2012 - 2014 na základech bývalé zájezdní restaurace, jejíž počátky sahají až do 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí.

Vybavení hotelu

Součástí prostor pro hosty hotelu je i klubovna, kde mohou odpočívat u her nebo nad knihou za špatného počasí a kde je rovněž dětský koutek.
Hotel disponuje kongresovým sálem s kapacitou cca 50 míst, který je kompletně audiovizuálně vybaven (projektor, TV, WIFI, flipchart, ozvučení).

Vybavení pokoje

Hotel disponuje více než 50ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.
Hotel Pod Kokšínem nabízí kvalitní a stylové ubytování v kouzelně členitých pokojích s pohodlnými king-size letišti, vlastními koupelnami s fénem a se sprchovým koutem nebo vanou, TV a WIFI.

Stravování

Restaurace "Pod Kokšínem" nabízí kompletně nekuřácký prostor o kapacitě cca 70 míst, který doplňuje venkovní terasa i kongresový sál. V chladnějším počasí je vyhřívána krbem, což vytváří velmi příjemnou a vřelou atmosféru. V jídelníčku nechybí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo je samozřejmos

Sport a zábava

Hotel "Pod Kokšínem" je součástí PilsnerGolf Resortu Hořehledy, moderního golfového areálu v srdci nedotknuté brdské přírody. Devítijamkové golfové hřiště nabízí tu nejvyšší kvalitu za bezkonkurenční ceny, tréninkové zázemí splňuje veškerá kritéria.Cena zahrnuje:

#1 Golfový balíček pro 2 osoby Ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji přímo na golfovém resortu Polopenzi z ubytovacího menu Neomezený vstup na hřiště pro 2 osoby (držení min HCP 54 je podmínkou) Neomezený vstup na tenisový kurt (5 min autem) 4 žetony na driving range Vstupenky do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí Vstupenky do koupacího biotopu Blovice (červen - září) Zapůjčení kompletního golfového setu #2 Romantický balíček pro 2 osoby Ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji přímo na golfovém resortu Polopenzi z ubytovacího menu včetně luxusní romantické večeře při svíčkách mimo restauraci přímo v prostoru golfového hřiště (dle počasí a přání zákazníka) Láhev sektu na pokoji + dárek Neomezený vstup na hřiště pro 2 osoby (držení min HCP 54 je podmínkou) Neomezený vstup na tenisový kurt (5 min autem) 2 tréninkové lekce s golfovým trenérem 4 žetony na driving range Vstupenky do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí Vstupenky do koupacího biotopu Blovice (červen - září) Zapůjčení kompletního golfového setu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / HOTEL POD KOKŠÍNEM ***

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog