info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GILI LANKANFUSHI *****

Dovolená - Severní male atol

GILI LANKANFUSHI *****

Poloha

Gili Lankanfushi, idylický tropický úkryt, který se rozprostírá na severním Malé atolu, pouze 20 minut jízdy motorovým člunem od mezinárodního letiště v Malé.

Vybavení hotelu

V unikátním tropickém resorzu Gilli Lankanfushi můžete začít své osobní dobrodružství a vytvořit si svůj vlastní příběh se vzpomínkami na celý život. Připravte se, že ihned po příletu necháte boty stranou, protože mezi prsty u nohou pocítíte měkký bílý písek a osvěžující vody Indického oceánu, které vás přibližují přírodě. Zamilujte se do matky přírody v tomto nadčasovém luxusním útočišti, kde se zastavil čas. Gilli je místo, kam přijedete jako host, odjedete jako přítel a vrátíte se jako člen rodiny. Resort nabízí maximální soukromí a sofistikovanost a nachází se na intimním korálovém ostrově v jiskřivé laguně, s moly, které se vinou přes vodu do prostorných vilových ubytování.

Vybavení pokoje

45 udržitelně a skvěle navržených vodních vil bylo postaveno s maximální pozorností a šetrnému ohledu na životní prostředí. Každá vodní vilka má soukromou vodní zahradu, terasu na opalování a také samostatný sprchový kout spojený s prostornou koupelnou a polootevřeným chodníkem pro skutečně přirozený pocit. Do nádherných rezidencí Crusoe a The Private Reserve se dostanete pouze lodí, což vytváří dokonalé soukromí s atmosférou dobrodružství.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Severní Male Atol / GILI LANKANFUSHI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog