info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FUNDU LAGOON *****

Dovolená - Pemba

FUNDU LAGOON *****

Poloha

Fundu Lagoon je situován na ostrově Pemba, sesterském ostrově na Zanzibaru, ležící na severu přes kanál Pemba. Nachází se na odlehlé a krásné pláži na jihozápadní straně ostrova a je přístupný pouze lodí.

Vybavení hotelu

Velká a vzdušná hlavní budova s doškovou střechou má krásný výhled na moře. Všechny pokoje jsou propojeny s hlavní budovou dřevěnými chodníky nebo cestami přes původní lesy. Některé pokoje se nachází podél pláže a zbývající na svahu. Snídaně, obědy a večeře se podávají v hlavní jídelně nebo v baru u mola. Tříchodové obědy a večeře nabízejí výběr jídel místní a mezinárodní kuchyně. Některé pokrmy se podávají také v romantickém prostředí bílé písečné pláže. K dispozici jsou tři bary, kde si můžete vychutnat lahodné nápoje a lehké občerstvení. Pro maximální relaxaci a zbavení se stresu můžete navštívit lázeňské centrum, kde jsou k dispozici různé masáže a kosmetická ošetření. Fundu Lagoon má také krásný ve svahu zasazený bazén s nekonečným okrajem a snack barem s výhledem na oceán.

Vybavení pokoje

K dispozici je 18 pokojů, skládající se z plátěných stanů s doškovými střechami, postavených na dřevěných palubách. Všechny jsou s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, sítím proti hmyzu, stropními a stojanovými ventilátory a vnitřním a venkovním posezením. Každý z nich má vlastní koupelnu s horkou vodou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem. K dispozici jsou 4 kategorie pokojů. Všechny apartmány mají vlastní bazénky. Superior apartmány nabízejí více prostorné ubytování, včetně 2 soukromých teras a velkého bazénu. 8 Hillside pokojů (standardní bungalovy) 4 Beachfront pokojů (standardní bungalovy) 1 Beach Suite 1 Jungle Suite 4 Superior Suites

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

Hotel má plně vybavené potápěčské centrum. Výlety jsou k dispozici na nedaleký Misali ostrov s nedotčenými plážemi a s vynikajícím šnorchlováním a potápěním. Dále si máte možnost vychutnat plavby při západu slunce a safari vyjížďky a kánoích přes mangrovy.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

Hotel akceptuje pouze osoby starší 12 let!Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 1,-USD/os./den - platba v hotelu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pemba / FUNDU LAGOON *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog