info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FORTE VILLAGE, VILLA DEL PARCO & SPA *****

Dovolená - Pula

FORTE VILLAGE, VILLA DEL PARCO & SPA *****

Poloha

Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie cca 45 km od hlavního města Cagliari. Resort je znám svým vysoce kvalitním servisem a skutečně širokou nabídkou zábavy a služeb,a to včetně nadstandardního sportovního vyžití. Svou prestiž ještě zvýšil kompletní rekonstrukcí jednotlivých kapacit, která probíhala v předchozích letech.
Luxusní hotel Villa Del Parco nabízí díky své architektuře a poloze pod korunami vzrostlých stromů, okouzlující atmosféru.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici recepce, několik restaurací včetně 4 restauracích nabízející typicky japonská, brazilská, indická a sardská jídla. Dále Thaermae del Forte – relaxační centrum s nabídkou thalassoterapie s 7 druhy různých koupelí a nepřeberným množství relaxační a masážních programů. Obchodní centrum nabízející i takové značky jako např. Dolce & Gabbana.

Vybavení pokoje

Luxusní hotelové pokoje se nacházejí v přízemí a prvních patrech nádherné historické vily a mají výhled na terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Pokoje jsou výjimečně stylové a pohodlné, mají postele velikosti Queen a koupelnu s vanou a / nebo sprchou.
Nejlepší možnost klidu a soukromí nabízejí luxusní bungalovy umístěné v přízemí s nádhernou soukromou verandou, obklopené voňavou a pestrou zahradou. V ložnici je manželská postel nebo dvě samostatné postele, v koupelně vana a sprcha.

Stravování

Snídaně se podává v nádherné restauraci Patio Villa del Parco.
Restaurace Belvedere se nachází na střešní terase hotelu s výhledem na borový háj a moře.
Hosté v Villa del Parco si mohou také vybrat, aby zda chtějí stolovat v Pineta, Cavalieri, Forte Grill nebo si rezervovat místo v Bellavista, Le Dune, brazilských a sardinských restauracích bez dalších poplatků.

Pláž

přímo u resortu se nachází dlouhá písečná pláž. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava

Wellness centrum ACQUAFORTE SPA je jedinečný komplex se 6 bazény s mořskou vodou, každý pro jinou terapii, zasazený do tropické zahrady. Nabízí nepřeberné množství relaxačních a masážních programů, saunu, turecké lázně, tělocvičnu, osobního trenéra, fyzioterapii, poradenství, detoxikační a omlazovací kúry a programy zaměřené na zeštíhlení, centrum krásy (vše za poplatek).

Pro děti

Miniclub pro děti pro děti do 3 let a děti ve věku 3-11 let
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pula / FORTE VILLAGE, VILLA DEL PARCO & SPA *****

Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog