info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FORTE VILLAGE - LE DUNE HOTEL *****

Dovolená - Santa margherita di pula

FORTE VILLAGE - LE DUNE HOTEL *****

Poloha

Unikátní prázdninový resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie uprostřed borovicového háje na břehu překrásné písečné pláže omývané azurovými vodami Středozemního moře cca 45 km od hlavního města Cagliari. Hotel Le Dune je součástí věhlasného resort Forte Village a rozprostírá se uprostřed krásné zahrady, jen pár kroků od písečné pláže.

Vybavení hotelu

Na ploše 50 hektarů svěží zelené vegetace se nachází celkem 8 ubytovacích kapacit, 21 restaurací s věhlasnými šéfkuchaři a 14 barů včetně nočního klubu Mahiki Mayfair. Pro všechny aktivní nadšence resort nabízí nadstandardní sportovní vyžití - fotbalová akademie provozovaná FC Chelsea, ragbyová akademie, šachová akademie. Tenis, vodní pólo, tanec, motokáry. Venkovní amfiteátr s kapacitou 5000 míst hostí každoročně mezinárodní umělce a zajišťuje skutečně kvalitní zábavu. Pro dámy nechybí butiky světových designérů a Spa Acquaforte Thalasso se šesti bazény s mořskou vodou. Hosté Le Dune mají k dispozici recepci s prvotřídní službou concierge, střešní bazén s panoramatickým výhledem na moře a vlastní restauraci à la carte na snídaně a večeře.

Vybavení pokoje

Hotel Le Dune nabízí výběr nádherných bungalovů Deluxe, z nichž každý je ponořen do vlastní vzrostlé zahrady se soukromou terasou, a exkluzivních apartmá, z nichž každé má krásnou, klidnou soukromou zahradu, některé s výhledem na moře. V koupelně je k dispozici vana a sprchový kout.

Stravování

Hosté Le Dune se mohou také bez příplatku najíst v restauracích Forte Grill, Bellavista, Pineta, Belvedere, Brazilian, Hell’s Kitchen a Sardinian Restaurant. Ostatní gurmánské a à la carte restaurace podléhají rezervaci a jsou za příplatek.

Pro děti

Fotbalová akademie provozovaná FC Chelsea, ragbyová akademie, šachová akademie. Tenis, vodní pólo, tanec, motokáry.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Santa Margherita di Pula / FORTE VILLAGE - LE DUNE HOTEL *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog