info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FORTE VILLAGE - PINETA HOTEL *****

Dovolená - Santa margherita di pula

FORTE VILLAGE - PINETA HOTEL *****

Poloha

Unikátní prázdninový resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie uprostřed borovicového háje na břehu překrásné písečné pláže omývané azurovými vodami Středozemního moře cca 45 km od hlavního města Cagliari. Hotel Pineta, obklopený svěžestí staletého borovicového háje, je útočištěm luxusu, klidu a středomořské krásy.

Vybavení hotelu

Na ploše 50 hektarů svěží zelené vegetace se nachází celkem 8 ubytovacích kapacit, 21 restaurací s věhlasnými šéfkuchaři a 14 barů včetně nočního klubu Mahiki Mayfair. Pro všechny aktivní nadšence resort nabízí nadstandardní sportovní vyžití - fotbalová akademie provozovaná FC Chelsea, ragbyová akademie, šachová akademie. Tenis, vodní pólo, tanec, motokáry. Venkovní amfiteátr s kapacitou 5000 míst hostí každoročně mezinárodní umělce a zajišťuje skutečně kvalitní zábavu. Pro dámy nechybí butiky světových designérů a Spa Acquaforte Thalasso se šesti bazény s mořskou vodou.

Tento nově zrekonstruovaný, elegantní 5hvězdičkový hotel svým tvarem podkovy a dvěma patry s výhledem na vzdušné nádvoří vzdává hold středomořské architektuře. Strategicky umístěný v blízkosti pláže a Forte Village Resort Spa Acquaforte, hotel nabízí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, což z něj dělá ideální prázdninovou destinaci na Sardinii pro větší rodiny.

Vybavení pokoje

Hotel Pineta hotel nabízí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, což z něj dělá ideální prázdninovou destinaci na Sardinii pro větší rodiny. Ložnice mají koupelnu se sprchou a vanou a terasu nebo balkon.

Stravování

Hosté si mohou vychutnat snídani v restauraci Pineta, Bellavista a Oasis, zatímco večeře se podává na terase s panoramatickým výhledem na moře nebo v jedné z pěti typických restaurací. Stoly v jiných restauracích lze rezervovat bez příplatku. Některé z gurmánských a à la carte restaurací vyžadují rezervaci (za příplatek).

Pro děti

Fotbalová akademie provozovaná FC Chelsea, ragbyová akademie, šachová akademie. Tenis, vodní pólo, tanec, motokáry.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Santa Margherita di Pula / FORTE VILLAGE - PINETA HOTEL *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog