info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
FORTE VILLAGE - IL CASTELLO *****

Dovolená - Santa margherita di pula

FORTE VILLAGE - IL CASTELLO *****

Poloha

Unikátní prázdninový resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie uprostřed borovicového háje na břehu překrásné písečné pláže omývané azurovými vodami Středozemního moře cca 45 km od hlavního města Cagliari. Pětihvězdičkový Hotel Il Castello, kompletně zrekonstruovaný v roce 2016, je oázou luxusu, elegance a exkluzivních služeb jen pár kroků od písečné pláže.

Vybavení hotelu

Na ploše 50 hektarů svěží zelené vegetace se nachází celkem 8 ubytovacích kapacit, 21 restaurací s věhlasnými šéfkuchaři a 14 barů včetně nočního klubu Mahiki Mayfair. Pro všechny aktivní nadšence resort nabízí nadstandardní sportovní vyžití - fotbalová akademie provozovaná FC Chelsea, ragbyová akademie, šachová akademie. Tenis, vodní pólo, tanec, motokáry. Venkovní amfiteátr s kapacitou 5000 míst hostí každoročně mezinárodní umělce a zajišťuje skutečně kvalitní zábavu. Pro dámy nechybí butiky světových designérů a Spa Acquaforte Thalasso se šesti bazény s mořskou vodou. Luxusní hotel Il Castello nabízí svým hostům soukromý nekonečný bazén s výhledem na moře, velké slunné terasy s výhledem na moře a restauraci Cavalieri za doprovodu jemné klavírní hudby. Hosté pětihvězdičkového hotelu Il Castello mají exkluzivní využití nádherného vyhřívaného nekonečného bazénu s výhledem na Středozemní moře a přímým přístupem na pláž. Z přepychového foyer hotelu je výhled na bar Bandiere, známý svými originálními koktejly.

Vybavení pokoje

Ubytování v Il Castello zahrnuje apartmány ve 4. a 5. patře Executive obsluhované soukromým výtahem, hotelové pokoje v různých velikostech s balkonem nebo terasou a výhledem na moře nebo hory a bungalovy v přilehlých zahradách Castello, které jsou ideální pro rodiny.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Santa Margherita di Pula / FORTE VILLAGE - IL CASTELLO *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog