info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
EXPLORA RAPA NUI *****

Dovolená - Velikonoční ostrov

EXPLORA RAPA NUI *****

Poloha

Tento skvělý hotel, který byl otevřen v prosinci 2007, je vybudován na 9,6 ha půdy na kopci v oblasti Te Miro Oone s úžasným výhledem na oceán. Nachází se v jihovýchodní části Velikonočního ostrova, 8 kilometrů od nejlidnatější části Hanga Roa.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 30 pokojů, orientovaných na sever a jih od hlavní budovy, všechny pokoje mají vynikající výhled na oceán. Hotel má příjemné vnitřní prostory, které odrážejí všechny aspekty místní kultury. Design hotelu má minimální vliv na své okolí. Je postaven na místě, které je nevhodné pro zemědělské využití a nemá žádné archeologické pozůstatky. Flóra kolem hotelu byla zachována beze změny. Pár metrů od hotelu najdete otevřený prostor s bazénem, solárně ohřívané jacuzzi a bar. Hare Taheta je místo, kde si můžete vychutnat různé druhy masáží, relaxační a terapeutické procedury umocněné fantastickými pohledy na Pacifik. V místním obchůdku si můžete zakoupit různé produkty, speciální oblečení a vybavení pro objevování ostrova, stejně jako knihy, řemeslné výrobky a šperky.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou navrženy pro maximální pohodlí a soukromí. Sofistikovaný design využívá borového dřeva a betonové podlahy v přírodních barvách. Každý pokoj má malý obývací prostor, hydromasážní vanu a pohodlná lůžka pro hluboký, ničím nerušený příjemný spánek po celodenním objevování okolních krás ostrova. Pokoje jsou bez televize, aby si hosté mohli v klidu a bez jakýchkoliv vlivů přetechnizovaného světa užít svůj pobyt zde. Varúa pokoj - 26 pokojů (32 m²) Raa Suite - 4 apartmány (44 m²)

Stravování

All inclusive Místní kuchyně nabízí chutné pokrmy založené na nejlepších kvalitních surovinách, z nichž mnohé jsou produkovány místně.

Sport a zábava

Po vyjížďce na kole, pěší túře, koupání v moři či relaxaci u bazénu si můžete dopřát uvolňující masáž, či některou z nabízených procedur.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Velikonoční ostrov a zpět v nejnižší knihovací třídě
* letištní taxy
* transfery z/na letiště
* 6/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* asistenční služby partnerské kanceláře v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída již vyprodaná


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Velikonoční ostrov / EXPLORA RAPA NUI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog