info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CAPO D´ORSO HOTEL THALASSO & SPA *****

Dovolená - Costa smeralda / baja sardinia

CAPO D´ORSO HOTEL THALASSO & SPA *****

Poloha

Pětihvězdičkový Hotel Capo d'Orso stojí v parku o výměře 10 hektarů, ze kterého se otevírá výhled na souostroví Maddalena. Hotel Capo d’Orso je situovaný u zátoky Cala Capra v severovýchodním cípu Sardinie, jen 4 km od Palau a 40 km od města Olbia. Z malého hotelového přístavu vyplouvají denně výletní lodě na souostroví Maddalena a na Smaragdové pobřeží.

Vybavení hotelu

Hotel Capo d'Orso nabízí lázeňské služby, golfový klub a vlastní přístav. Ve společných prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Lázeňské centrum hotelu se nachází pouze několik metrů od moře. Jsou v něm 3 vyhřívané multifunkční bazény s mořskou vodou pro thalassoterapii, turecká lázeň a můžete si v něm dopřát i masáže. V hotelu jsou celkem 2 restaurace, s možností vnitřního i venkovního stolování. Podávají se v nich čerstvé rybí speciality a pizza pečená v peci na dřevo.

Sport a zábava

Můžete tu vyzkoušet panoramatické golfové hřiště pitch and putt s výhledem na moře, relaxovat na sluneční terase přímo na pobřeží a zajít si do venkovního fitcentra, které se také pyšní výhledem na moře.

Poznámka:

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Smeralda / Baja Sardinia / CAPO D´ORSO HOTEL THALASSO & SPA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog