info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ABI D'ORU BEACH HOTEL & SPA *****

Dovolená - Costa smeralda / baja sardinia

ABI D'ORU BEACH HOTEL & SPA *****

Poloha

Abi d’Oru Hotel se nachází na pláži Marinella ve stejnojmenném zálivu, jen 4 km od Porto Rotondo. Porto Cervo a Costa Smeralda jsou vzdálené 20 km.

Vybavení hotelu

Hotel Abi d'Oru nabízí svým hostům bazén u moře, zahrady vedoucí na pláž, kde najdete lehátka a slunečníky. Hotel nabízí několik zábavných aktivit a zařízení pro děti a dospělé. Budovy mají mnoho panoramatických teras, kde si můžete uprostřed svěží středomořské vegetace vychutnat drink. Mimo jiné nabízí hotel služby lékaře, novinový stánek a trh (otevřeno šest dní v týdnu v dopoledních hodinách). Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu a je zde také internetový koutek.

Vybavení pokoje

Světlé pokoje nabízejí výhled na moře a jsou zařízeny v typickém sardinském stylu.

Stravování

V hotelu jsou 3 restaurace, mezi nimi: restaurace Mediterraneo v hlavní budově; a restaurace Marinella, přímo na pláži a také otevřená pro externí hosty.
Sardinské tradice dostupná v restauraci Tzia Maria se mísí s mezinárodními příchutěmi.
Od jednoduchých a čerstvých grilovaných mas a ryb až po rafinovanější a labužnická jídla: v Abi d’Oru je spousta lahůdek k obědu a večeři.
Gastronomickou nabídku doplňují skvělé dezerty a bohatý vinný lístek.

Hotel má tři bary, kde se podávají snacky, koktejly a občerstvení. Lobby bar s terasou s výhledem na moře je místem pro koktejly při západu slunce nebo po večeři.
V baru u bazénu se podává káva, snacky a široký výběr aperitivů, občerstvení, smoothies, ovoce a zmrzliny. Plážový bar je místem k osvěžení po koupání nebo koktejlu při západu slunce.

Pláž

Pláž Marinella, jedna z nejkrásnějších na Sardinii, leží hned za zahradou, bazénem a přírodním jezírkem. Její jemný bílý písek se setkává s tyrkysovým mořem, které se třpytí do každého představitelného odstínu modré, když se rozpouští na obzoru.

Část pláže je vyhrazena pro hosty Abi d’Oru s lehátky a slunečníky, což je také nejvíce chráněná část pobřeží ve svěžích dnech. Plážová restaurace vykouzlí nadčasové chutě letních prázdnin a perfektně doplní poezii dlouhého dne u moře.

Sport a zábava

Lázně jsou útočištěm pro duši, které završuje cyklus pohody nabízený v Abi d’Oru, vylepšený místními nenápadnými, ale pozornými terapeuty.

Čtyři pokoje, každý pojmenovaný podle svých charakteristických sardinských esencí, jsou k dispozici pro masáže a kosmetické ošetření obličeje a těla.

Přístup do lázní, relaxační oblasti s himalájskou solnou stěnou a mokré oblasti - se saunou, tureckou lázní, smyslovými sprchami a ledovým vodopádem - je pouze na základě rezervace.

Aromatické infuze bylinných čajů jsou k dispozici v relaxační zóně a u venkovního bazénu, aby byla zajištěna úplná relaxace.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Smeralda / Baja Sardinia / ABI D'ORU BEACH HOTEL & SPA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog