info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
BANYAN TREE LANG CO *****

Dovolená - Da nang

BANYAN TREE LANG CO *****

Poloha

Banyan Tree Lang Co je rozsáhlý luxusní komplex ve stylu vietnamských královských dynastií a nachází se uprostřed krásné nedotčené přírody na zelených pahorcích s privátními písečnými plážemi.

Vybavení hotelu

Banyan Tree Lang Co je doslova oázou klidu, pohody a luxusu. V rozsáhlých zahradách jsou ukrytá otevřená nádvoří, hrnčířská dílna, krásná zákoutí pro relaxaci a všemu dodaávají atmosféru všudypřítomné vietnamské dekorace. Ve wellness centru si hosté mohou dopřát celotělovou masáž. Součástí resortu je také dobře vybavená posilovna, bezplatná půjčovna jízdních kol a business centrum. Příjemné odpoledne lze strávit na golfovém hřišti, které je vzdálené 3,2 km.

Vybavení pokoje

Klimatizované vily jsou obklopeny plážemi s bělostným pískem či lagunou a velkolepými horami. Jsou zařízené z ekologických materiálů, jako je bambus, a dekorované elegantními malbami. K jejich vybavení patří TV s plochou obrazovkou, minibar, posezení a soukromá koupelna s vanou.Všechny prostorné vily mají vlastní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení.

Stravování

Snídaně se podává denně v restauraci The Water Court. K večeři můžete využít restauraci Saffron, která se specializuje na thajskou fusion kuchyni nebo restauraci Azura, která Vás pohostí italskými a středomořskými specialitami.

Sport a zábava

Resort Banyan Tree Lang Co je vzdálený 90 minut jízdy od Císařského města v Hue. Za 2 hodiny lze dojet do města Hoi An, zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO, a k hinduistickému chrámu My Son.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Da Nang / BANYAN TREE LANG CO *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog