info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AZURA BENGUERRA ISLAND ****+

Dovolená - Ostrov benguerra

AZURA BENGUERRA ISLAND ****+

Poloha

Azura Benguerra Island je okouzlující ráj, který se nachází na stejnojmenném ostrově jen 10 minut letu heliktérou od Vilanculos.

Vybavení hotelu

Luxusní, ostrovní ráj u opuštěné pláže s nekonečným, jemným pískem jen deset minut helikoptérou od Vilanculos. Uvolněné útočiště s nádhernou scenérií je perfektním místem pro klidnou dovolenou bez starostí. Je postavený místní komunitou a jako první resort v Mozambiku byl vybudovaán v souladu s ochranou přírody. Podvodní ráj je domovem želv, delfínů i vzácných dugongů. Od června do poloviny října se zde vyskytují velryby a žraloci velrybí od prosince do března.

Vybavení pokoje

Jen 20 vil, které se nachází na jedné z posledních nedotčených pláží na světě s veškerým komfortem. Součástí každé vily je terasa s vlastním bazénem a přímým vstupem na pláž.

Beach Villas - nachází se na fantastickém místě na konci pozemku v blízkosti lázní, je to nádherné soukromé a ideální místo pro novomanžele na svatební cestě. Beach Villas jsou nejmenší z vil, ale stále nabízí veškeré pohodlí.
vybavení. Vily se nachází přímo u pláže, mají službu komorníka, privátní terasu, soukromý bazén, venkovní lehátka, klimatizaci a ventilátory, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, koupelnu se sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem, oddělené WC, venkovní sprchu.

Luxury Beach Villas - mají 402 m2 privátního pozemku, jsou zařízené v moderním stylu a jen pár kroků od pláže. Vybavení je totožné jako u Beach Villas.


Azura má 10 Infinity Beach Villas - vily jsou zařízeny v afro-moderním stylu s výhledem ohromující infinity bazén směrem na pláž a moře. Vily se nacházejí přímo u pláže, mají 650 m2 soukromého pozemku a navíc vlastní posilovnu.

Poznámka:

Povinný příplatek za vánoční a novoroční gala večere. (info v naší CK).Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Maputo - Praha, vnitrostátní přelet Maputo - Vilanculos - Maputo
* přelet na ostrov Benguerra
* transfer z/na letiště
* 7 nocí s plnou penzí (tři hlavní jídla denně, nealokoholické nápoje, místní víno a pivo, káva a čaj, evakuační pojištění, prádelní služby)
* 15 min osvěžující masáž
* služby komorníka
* wi-fi ve společných prostorách
* jízdu po ostrově Land roverem
* plavbu lodí při západu slunce

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* park fee (cca 10 USD / den/osoba)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Benguerra / AZURA BENGUERRA ISLAND ****+

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog