info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ADARE MANOR *****

Dovolená - Limerick

ADARE MANOR *****

Poloha

​Tento resort byl vyhlášen jako 4. nejlepší golfový resort. Leží v Limericku, v krásném zeleném Irsku. Panství Adare Manor se nachází v malebné vesničce Adare – bráně do jihozápadního Irska. Je ideální výchozí základnou, ze které můžete prozkoumat některé z nejvýznamnějších irských turistických atrakcí a nejkrásnější světové památky, jako jsou dechberoucí Cliffs of Moher (hodinu a půl jízdy), úžasný poloostrov Dingle (dvě hodiny jízdy) , Bunratty Castle & Folk Park z 15. století (20 minut jízdy) a nepřehlédnutelné město Killarney (hodinu a patnáct minut jízdy).

Vybavení hotelu

​Klientům je k dispozici business centrum, půjčovna aut, směnárna, cestovní kancelář zastupující i letecké společnosti, concierge servis, parkování, trezory, prádelna, čistírna ad.

Vybavení pokoje

Každý pokoj v Adare Manor je hoden velkého dědictví krásy a luxusu Dunravenů. Individuálně navržené a krásně vybavené, plné osobních doteků a pečlivě promyšlených detailů bude váš pokoj dokonalým útočištěm, místem klidu a odpočinku, kde můžete přemýšlet o radostech dne a předvídat potěšení ze zítřka. S příjemnými postelemi, nádherným historicky inspirovaným uměním a nábytkem, mramorovými koupelnami a krásným výhledem z každého okna je váš pobyt jako stvořený pro požitek a relaxaci.

Stravování

Zažijte půvabný večer skvělého stolování při svíčkách v michelinské restauraci Oak Room, kde sezónní menu šéfkuchaře Michaela Tweedieho destiluje esenci nejlepších irských řemeslných ingrediencí v kombinaci se zdejší kolekcí vín, kterou láskyplně upravují sommeliéři. V dopoledních hodinách nabízí nádherná galerie snídaňové menu navržené tak, aby vám poskytlo inspirativní začátek dne. Odpolední čaj v Galerii je rafinovaným požitkem, kde expertní šéfcukrář Xavier Torne vytvořil božskou nabídku lahodných cukrovinek, pečiva a ručně krájených sendvičů, podávaných s výběrem vynikajících čajů z celého světa. Pro čerstvě uvařenou kávu nebo lehká jídla, která si před večeří můžete vychutnat spolu se sklenkou šampaňského nebo aperitivem, je The Drawing Room luxusním prostředím s výhledem na krásné formální zahrady. Znalci jemných destilátů a nápaditých úliteb najdou vřelé přivítání v The Tack Room, kde nabídka slaného občerstvení a obložených talířů je dokonalým doplňkem kolekce whisky světové třídy a seznamu speciálních koktejlů. Ať už máte náladu na cokoli, talentovaný a zapálený kulinářský tým v Adare Manor zdokonalil menu, aby tomu odpovídalo.

Sport a zábava

​V tomto špičkovém luxusním 5ti hvězdičkovém resortu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště, kromě toho zde můžete rybařit, jezdit na kolech, podnikat různé výlety, které Vám budou nabídnuty na hotelu, fitness a relaxační centrum, bazén. Hotel také na vyžádání nabízí hlídaní dětí.

Náš názor

​Jeden z nejluxusnějších resortů jak pro rodiny s dětmi, tak pro sportovce.Cena zahrnuje:

* 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 2x green fee Adare Golf


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Limerick / ADARE MANOR *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog