info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Irsko

DESTINACE Irsko


​Irsko je jedinečným a krásným ostrovem, kde všudypřítomná zeleň pouze rámuje mnohem hlubší, vnitřní krásu této země. Krásu, kterou v sobě nese historie, kultura i zdejší lidé. A nese s sebou i trochu mystické tajemnosti, která vytváří neopakovatelnou romatickou atmosféru.

Irsko najdeme na samém okraji Evropy, je nezávislou zemí. Je téměř neuvěřitelně romantické, křižují ho živé ploty plné fuchsií a je obklopeno čnícími pobřežními útesy. Irsko je poseto prehistorickými dolmeny a rozděleno prastarými horskými pásmy. V jasném dni můžete z vrcholku nejvyšší hory Carrauntoohil (pohoří Macgillycuddy’s), dohlédnout přes celý ostrov. Irsko má nejzelenější scenérii na světě – a to není žádná náhoda.

Pokud by vaše dovolená spadala do několika „mírných mlžných dnů“, nezlobte se – vždy si můžete užít spousty hostinců, neboť Irsko se také pyšní nejlepšími hospodami na světě, kde můžete strávit osamělý pozdní večer, zapojit se do konverzace, která jiskří a skáče z jednoho tématu na druhé. Zpívají se písně a starosti všedního dne odplynou a zdají se zcela nepodstatné jako mlha z moře v Galwayi.


Zájezdy destinace Irsko

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog