info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ZALA SPRINGS GOLF RESORT *****

Dovolená - Golf maďarsko

ZALA SPRINGS GOLF RESORT *****

Poloha

Zala Springs Golf Resort se nachází v půvabné vesničce Zalacsány v západním Maďarsku. Bylo otevřeno v polovině září 2015 a patří mezi přední světové golfové resorty. Golfové hřiště navrhl jeden z nejlepších světových návrhářů Robert Trent Jones, Jr., jehož vynikající kariéra pokrývá více než čtyři desetiletí. Golfové hřiště s 18 jamkami má délku 6351 m (PAR 72) a je postavené v přírodní rezervaci, kde se nachází vinice a jezera. Hřiště je vhodné pro všechny mezinárodní turnaje a to jak pro profesionály, tak pro amatéry. Investoři se zde zaměřují na vytvoření exkluzivního golfového klubu a golfové vesnice a oprávněně očekávají zájem náročných turistů. Apartmánový komplex byl postaven přímo na tomto golfovém hřišti. Břehy jezera Balaton jsou vzdáleny přibližně 25 minut jízdy autem.

Vybavení pokoje

Golfový resort Zala Springs nabízí 28 apartmánů o velikosti cca 30-40 m2. Všechny jsou moderně zařízeny. Mají velká okna, která prostor pěkně prosvětlují a poskytují krásný výhled na golfové hřiště. Apartmány mají buď soukromou terasu nebo vstup do zahrady. K základnímu vybavení patří zabudovaný kuchyňský kout, který je plně vybaven pro přípravu čaje a kávy, soukromá koupelna nebo sprcha, mini-bar, širokoúhlá televize apod.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v moderním clubhousu. Pochutnáte si na typické maďarské kuchyni, tak i na světových specialitách. Restaurace podává špičkové pokrmy a klade důraz na čerstvost a originalitu.

Poznámka:

Oblíbené termální lázně v Hevízu je možné navštívit za pouhých 13 minut jízdy autem.Cena zahrnuje:

* 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
* neomeyený golf
* pobytová taxa 1 EUR/os/noc


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF MAĎARSKO / ZALA SPRINGS GOLF RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog