info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
WALDORF ASTORIA  MALDIVES ITHAAFUSHI *****

Dovolená - Jižní male atol

WALDORF ASTORIA MALDIVES ITHAAFUSHI *****

Poloha

Luxusní Waldorf Astoria Maledivy Ithaafushi se nachází na jižním atolu Male, pokrývá 3,5 km délky zeleně a pláží na celkem 3 ostrovech obklopujících překrásnou lagunu.

Vybavení pokoje

Každá vila nabízí prostorný venkovní obývací prostor s nekonečným bazénem, ​​altánem ideálním pro stolování pod širým nebem a houpacím lehátkem pro relaxaci. Horizontální architektonické uspořádání vily zajišťuje nádherný výhled na azurové vody. K vybavení vily patří výběr čajů, kavárna nespresso, minibar a ovládání iPadu na pokoji. Luxusní a moderní koupelna se šatnami, dvojitým umyvadlem, vnitřní a venkovní sprchou a hlubokou oválnou vanou.

Stravování

Skvělé pokrmy místní i mezinárodní kuchyně nabízí celkem 11 restaurací včetně čínské a středovýchodní restaurace a unikátní restaurace v korunách stromů.

Sport a zábava

Waldorf Astoria nabízí úžasné wellness lázně s 10 léčebnými vilami. Mezi oblíbené aktivity na místě patří potápění a centrum vodních sportů, jóga, tenisový kurt, fitness centrum a park pro mladé objevy s denními programy pro děti a službami hlídání dětí. V každé vile jsou k dispozici jízdní kola zdarma.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Male Atol / WALDORF ASTORIA MALDIVES ITHAAFUSHI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog