info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
WADI RUM LUXOTEL *****

Dovolená - Wadi rum

WADI RUM LUXOTEL *****

Poloha

Unikátní zážitky spojené s nocí strávenou pod hvězdnou oblohou, nabízí jedinečný koncept ubytování v poušti Wadi Rum, která je chráněnou krajinnou oblastí a je známá především díky Hvězdným válkám, ale i dalším vesmírným filmům. Oblast, která je nazývána "měsíční údolí", a kde si budete připadat jako na jiné planetě.´, byla v roce 2011 zapsána na seznam členů UNESCO.
Areál je rozdělen skalními výběžky na dvě části: Bubble Luxotel a UFO Luxotel, které sdílejí společnou resturaci, kde se podávají tradiční místní speciality.

Vybavení pokoje

Bubble Luxotel nabízí k dispozici 20 kopulovitých stanů s panoramatickým výhledem. V každém stanu se nachází ložnice, koupelna a obývací prostor s verandou, kde můžete relaxovat na lehátku, v houpací síti či ve vířivce. Vnitřní horní část je zcela průhledná, takže můžete pozorovat hvězdy přímo z postele, od stolu či z pohodlí gauče.

UFO Luxotel nabízí k dispozici 30 stanů, ale pouze s menším průhledným otvorem nad postelí. Stany jsou menší a jsou vybaveny ložnicí, posezením a koupelnou. Terasa je prostorná, bez vířivky.

Minibar, trezor, rychlovarná konvice, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, wifi připojení k internetu jsou samozřejmostí.Cena zahrnuje:

* 7 ubytování v Jioner Suite Pod - UFO s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Wadi Rum / WADI RUM LUXOTEL *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog