info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VINCCI LARIOS DIEZ ****

Dovolená - Malaga

VINCCI LARIOS DIEZ ****

Poloha

Hotel Vincci Larios Diez se nachází v Calle Larios, jedné z nejznámějších částí města. Tato ulice z devatenáctého století je jednou z nejelegantnějších v Málaze ve čtvrti s velkým historickým, obchodním a kulturním významem. Hotel sídlí ve staré budově z roku 1821. Po celé dvacáté století v ní sídlil oblíbený obchodní dům Gómez Raggio, který byl dominantou města, a jeho duch se dnes odráží v jemných detailech hotelového interiéru, inspirovaných historií objektu. Strategická poloha budovy, na čísle 10 v této centrální ulici, vám umožní poznat velkolepou atmosféru Málagy a vychutnat si její umění, tradice, gastronomii a kulturu. Hotel je v moderním stylu, má 3 500 m2 na sedmi podlažích a je vyzdoben jemnými materiály. Nachází se jen několik metrů od katedrály, římského divadla, Alcazaby, muzea Carmen Thyssen Málaga a Picassova muzea. Pokud si chcete užít sluníčka, pláž La Malagueta je vzdálená pouhých 15 minut chůze od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu je recepce, lobby, klimatizace, klimatizovaná restaurace, Wi-Fi zdarma, trezor, směnárna. Pro hosty s tělesným postižením ubytování poskytuje bezbariérový přístup.

Vybavení pokoje

Všech 86 pokojů je vybaveno satelitní TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku, vlastní koupelnu s toaletními potřebami a některé také výhled na město. Nechybí ani psací stůl.Cena zahrnuje:

1 noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Malaga / VINCCI LARIOS DIEZ ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog