info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA SIORAC EN PERIGORD 1

Dovolená - Siorac en perigord

VILLA SIORAC EN PERIGORD 1

Poloha

Vila se nachází na břehu řeky Dordogne, jen kousek od obchodů a restaurací v Siorac-en-Perigord. Tato okouzlující chata s výhledem na řeku se nachází ve velkém areálu 150 metrů vzdáleného panského domu, s nezávislým přístupem a soukromým využitím nekonečného bazénu. Tato nemovitost byla kompletně zrekonstruována a zrenovována a nabízí luxusní ubytování se všemi moderními vymoženostmi, ideální pro pár hledající romantickou dovolenou.

Kousek od cesty vedoucí do vily vede kuriózní jednokolejná železnice. Čtyři vlaky denně se na této trati přetahují a dodávají nádech autentického francouzského kouzla pro potěšení hostů. Pokud chcete jeden den nechat auto odpočinout, můžete naskočit na palubu v Siorac a krátce se projet do Sarlatu, živého městečka s krásně zachovalou středověkou čtvrtí uprostřed: najdete zde spoustu restaurací a pokud přijedete v sobotu ráno, trh bude v plném proudu. Villa je mimořádně dobře situovaná k návštěvě všech krásných míst, kterými je tento region právem proslulý, jako jsou nesčetné jeskyně s jejich starodávnými nástěnnými malbami a úžasnými stalagnity a stalagtity, zámky a vesnice Beynac a Domme a malá městečka Montpazier, Belves a Villereal.

V okolí je řada známých zahrad, jako jsou Erignac a Marqueyssac, a pokud se vydáte směrem k Bergeracu, můžete projet kolem akrů a akrů vinic a ochutnat místní vína. V této oblasti je spousta kaváren a restaurací, stejně jako obchody prodávající místní speciality, jako jsou foie gras a kaštanové koláče. V okolí jsou sportovní atrakce: kanoistika a jízda na kajaku na Dordogne, horkovzdušné balony, jízda na horských kolech, golf, jízda na koni, tenis, ultralehká letadla, horolezectví a pozorování ptáků. Milovníci rybolovu si mohou zakoupit licenci ve vesnici „bar-tabac“, kousek od vaší luxusní chaty v Dordogne.

Vybavení hotelu

Vila zasazená do 5 akrového areálu zámku, osázeného keři a vzrostlými stromy, zahrádou
Soukromý vyhřívaný nekonečný bazén 14m x 9m (hloubka: 2m, vchod v plážovém stylu)
Během června a září může být bazén vyhřívaný (za poplatek).
Krytá terasa, venkovní obývací prostor, venkovní stravovací zařízení
Parkování pro 1 auto
Vezměte prosím na vědomí: majitelé žijí v nedalekém zámku, 150 m od chaty, se samostatným přístupem. Během pronájmu nebudou využívat bazén a zahradu.Cena zahrnuje:

pronájem vily na 7 nocí vč.závěrečného úklidu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Siorac en Perigord / VILLA SIORAC EN PERIGORD 1

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog