info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA SANTORINI 12

Dovolená - Ostrov santorini

VILLA SANTORINI 12

Poloha

Kdysi kanava z 18. století byla vila Santorini 12 pečlivě zrekonstruována, aniž by utlumila její autentickou atmosféru. Nachází se nedaleko od nejlepších pláží na ostrově, vila Santorini 12 je útulné prostředí s hravými křivkami, které zaručeně rozesmějí celou rodinu. Jen vy dva? Máte štěstí: vila Santorini 12 je perfektní odlehlé útočiště. Fotografové tento dům milují pro jeho světlo - díky vysoko klenutým stropům v celém objektu. Dokonce se objevila v knihách o konferenčních stolech v interiéru a v mnoha publikacích, které zobrazují čisté, hladké linie a krémově bílé odstíny zdobené malými poklady místního hrnčíře.

Tato vila se nachází v malebné tradiční vesnici Megalochori s bílými malovanými domy, nádhernými kostely a úzkými dlážděnými uličkami, obklopenými vinicemi. Vila Santorini 12 poskytuje perfektní základnu, odkud můžete prozkoumat ostrov. Chcete-li se dostat na nejlepší pláže ostrova (Perivolos, Vlyhada, Red Beach), je to jen 10 minut jízdy. Ve stejné vzdálenosti je hlavní město Fira, které se v posledních několika letech stalo velmi oblíbeným díky svým vynikajícím restauracím, které zahrnují tradiční místní taverny až po lahůdky. Místní pekárna, minimarket, kadeřnictví a supermarket jsou také nedaleko, stejně jako místní vinařství Gavalas pro ochutnávku vín (2 minuty jízdy od vily). Villa Santorini 12 je skutečným odrazem místního zážitku ze Santorini!

Vybavení hotelu

Plně vybavená kuchyně se dostává do centra pozornosti, plynule se mísí se slunným nádvořím, červená se popínavými rostlinami a je vybavena jídelním stolem pod širým nebem. Organický otevřený obývací a jídelní prostor se integruje s hlavní ložnicí prostřednictvím odhalených cihlových oblouků a spojuje se s bohatou koupelnou se zapuštěnou vanou a sprchou z přírodního kamene. K dispozici je také druhá samostatná ložnice s vlastní koupelnou s výhledem na nádvoří. Střešní terasy nabízejí výhled na vesnici a v dálce na Egejské moře.Cena zahrnuje:

pronájem vily na 7 nocí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

ostrov Santorini / VILLA SANTORINI 12

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog