info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA JUAN LES PINS 1

Dovolená - Juan les pins

VILLA JUAN LES PINS 1

Poloha

Tato vila na francouzské riviéře poblíž Juan-les-Pins se nachází v klidné vilové čtvrti, má ideální polohu jen 4,5 km od obchodů, restaurací a pláže v Juan les Pins a 5,6 km od středověkého starého města a přístavu Antibes. Atraktivní prázdninový dům s krásnými zelenými okenicemi, kompaktní, vyspělou zahradou a soukromým bazénem. Tento malý klenot je dokonalým pied-a-terre, ze kterého můžete prozkoumat zakoutí této rozmanité oblasti.
Výlet do starého města Antibes, nebo „Vieil Antibes“ s jeho úzkémi dlážděnými ulicemi, množství kaváren a každodenní provensálský trh je ideální způsob, jak strávit odpoledne.
Dopřejte si elegantní gurmánskou restauraci v Cannes nebo se zastavte na jídlo v plážovém klubu s mořskými plody, kde se podává úlovek dne; navštivte týdenní trh v Nice nebo si projděte módní butiky v Monte Carlu; stravte den na pláži nebo zajděte do Marinelandu na zábavný den.

Vybavení hotelu

Interiér byl soucitně modernizován a maximálně využitý prostor k vytvoření krásného a pohodlného rodinného domu. Začněte svůj den osvěžujícím koupáním v bazénu, následované čerstvou kávou a croissanty na terase a poté se vydejte na jeden den na pláž.
Po návratu domů si připravte perfektní večeři pod širým nebem a poté se vydejte na večerní procházku po rušném nábřeží v Juan-les-Pins. Ve Villa Jeanne můžete snadno přepínat mezi línou dovolenou, lenošení u bazénu a plným ponořením do pulzující atmosféry slavných měst Riviera; Juan-les-Pins - zejména během jazzového festivalu - Antibes, Cannes, Nice, Villefranche-sur-Mer nebo Monte Carlo.Cena zahrnuje:

pronájem vily na 7 nocí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Juan les Pins / VILLA JUAN LES PINS 1

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog